аве хора...

18.07.06
20:13

искам да попитам ваши как го приемат че пиете някви суставки... моите родители неми позволяват да пия и са нервя много ...  :twisted:

24.07.06
11:26

Ами трудно го приемат, но пък те и не разбират за повечето от тия неща :lol: . А и аз не съм на 15 да ми казват за какво да си давам парите и какво да правя.

Нашите не знаят. Минусът е че давам от собствените си пари и те намаляват

24.07.06
13:41

[quote author=“manson”]Нашите не знаят. Минусът е че давам от собствените си пари и те намаляват

родителите ми знаят, но рядко ми дават пар за добавки. отиват от парите, които ми дават за деня

SP

24.07.06
13:51

Баща ми се занимава със фитнес от 20 год.,мн ми е готено и ми купува винаги :lol:

24.07.06
19:43

това е много гадно родителите ти да не знаят ... после като научат е шибано :)

18.08.06
21:57

Наще знаят и даже искат да ми земат ама аз си сабирам сам пари и си ги давам. Пък ако не стигат - те добавят :) Някои родители не позволяват, защото не знаят за какво точно става дума. Ако седнете и им разясните мисля, че няма да има проблем.

18.08.06
22:14

[quote author=“evgeni_88”]искам да попитам ваши как го приемат че пиете някви суставки... моите родители неми позволяват да пия и са нервя много ...  :twisted:

моите си мислят че добавките са зоб и т.н., ама и като майка ми е вегетарианка, сещай се за какво става на въпрос (тормоз)! Добре че мои пари давам за тях!

Едит: майка ми мисли че съм си развалил стомаха и че съм болен :oops: , понеже ям 6 пъти на ден и огладнявам на всеки 2-3 часа!!! Ужас, някои хора не знаят основни понятия като метаболизъм и т.н. Трябва да се направи разяснителен курс за родители, понеже те обикновенно на нас не вярват!!!

JI

21.08.06
09:02

[quote author=“YODA”][quote author=“evgeni_88”]искам да попитам ваши как го приемат че пиете някви суставки... моите родители неми позволяват да пия и са нервя много ...  :twisted:

моите си мислят че добавките са зоб и т.н., ама и като майка ми е вегетарианка, сещай се за какво става на въпрос (тормоз)! Добре че мои пари давам за тях!

Едит: майка ми мисли че съм си развалил стомаха и че съм болен :oops: , понеже ям 6 пъти на ден и огладнявам на всеки 2-3 часа!!! Ужас, някои хора не знаят основни понятия като метаболизъм и т.н. Трябва да се направи разяснителен курс за родители, понеже те обикновенно на нас не вярват!!!

подяволите така е !

21.08.06
09:54

Пак като не те е помълнала по доктори. :mrgreen:
Аз поне имам подкрепа за елементарните(основни) добавки - протеин, аминокиселини, витамини и EFA.Всъщност и л-карнитин, всичко друго за тях е като чума.

Препоръчани продукти
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1