Мъртва тяга

LU

19.07.06
21:46

Извори:
http://www.bb-team.org/exercise/000161.php
Значи да подчетвая изрично интересува ме фитнесс тягата не трибоиската!
Според мене максимално близо и добре е начина описан в ББ-теам-а!
Тоест краката са на нивото на каменете като растояние,хвата е малко по широк от раменете,бавно се изправяш,след това вместо да се пъчиш като говедо,просто се изправяш,главата гледа нагоре,ръцете са отпуснати като въжета,гърба поема тежеста ( ТУКА ДА ПИТАМ ТРЯБВА ЛИ ДА ГО СТЯГАМ ИСКУСТЕВЕНО ИЛИ ДА го държа отпуснат?!) щото последния пат пробвах като стм отпуснал ръцете да стегна гърба и мисля че добре ми влезе!Като се сваля - дупето е водещо макар че се чувства малко по голямо съпротивление от това което съм чел останах с впечатление че дупето е водещо,не краката!
И така е според мене без излишни пъчения и давания на раменете назад,просто се отпускат ръцете и гледаш да стегнеш гърба за 3-4 секунди!
Моля да споределите опита си!

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1