За протеина на Чемпиън Нютришън? Нещо РАЗЛИЧНО!

KO

20.07.06
21:27

Защо капачката на кутията е едно към едно със тази на старите кутий ПиБ?

20.07.06
21:40

Дай снимка !
Моята беше бяла отгоре, а отдолу беше някакво фолио.
Веднъж съм се лъгал да си взема P&B Whey и нямаше ......... уффф ти за капачката говориш ето:
http://img290.imageshack.us/img290/3937/kap1qs8.jpg

KO

22.07.06
15:14

Точно тази капачка?! Не вярвам да ПиБ да ги опаковат в Щатите, каму ли да им пращат кутии от там, НО вярвам в лицензите и доста ме притеснява съдържанието на протеина на Чамп. Нутришан ако е опакован в България!

25.07.06
21:02

А иначе добър ли е тоя протеин и каква му е цената горе долу :?:

25.07.06
21:21

5либри - 95лв

25.07.06
22:04

A кои са по-продавни сигурно на ON е единия :wink:

KO

02.08.06
20:03

Писах нещо различно в заглавието! Хвалете го на другата улица! Въпроса сега е друг и го пише по горе?

03.08.06
09:48

[quote author=“kokoesmrt”]Писах нещо различно в заглавието! Хвалете го на другата улица! Въпроса сега е друг и го пише по горе?

Aми аз си взех от тоя протеин и мисля че отговора на въпроса ти можеш да откриеш като погледнеш отдолу на опаковката, там има написан сайт на производителя на опаковката. Просто Пиб са ползвали от същия сигурно. Тв че пресните млека са всички с един вид опаковка не значи че са произведе ни на едно и също място,нали

:arrow:  http://www.elitepac.com/samples.html

04.08.06
19:40

Кога ПиБ са изпозлвали толкова голяма капачка?

Замисли се малко, за една капачка и вече изкара протеина боклук. Може да използват един и същи дизайн на кутията. Протеина го пия от скоро и мога да кажа , че е с много добър вкус и отлична разтворимост.

05.08.06
07:06

Не, че е боклук. Но най-вероятно го пакетират в Бг. Вчера един познат от залата ми каза, че намерил в кутията пакетче от кафе с надписи на български и софийски телефони. Протеина си е много добър и по нищо не отстъпва на ОН. Просто явно се пакетира у нас, интересно къде.

05.08.06
13:57

как така пакетче от кафе ???????

KO

17.08.06
22:37

Любопитно А?... Не съм казал, че протеина е лош или каквото и да е.. Просто ми стана странна еднаквата капачка... НО - винаги има голямо НО... Ако го пакетират в българия дали е това което пише?

zweio

19.08.06
23:42

В България се лепят само етикетите.

20.08.06
09:53

[quote author=“zweio”]В България се лепят само етикетите.

Аз като си гледам моят протеин си е абсолиотно същия като на снимките в бодибилдинг.ком и в др саитове абсолиотно сичко капачка ,протеина си е внос според мен , иначе съм много довлен от него вкус и развторимост перфектен е за 95лв. !

Препоръчани продукти
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1