Малко въпросчета свързани с Л - Карнитин и други..

21.07.06
18:44

Утре мисля да си взема Л - Карнитин, една опаковка с капсули на power food. Ще взема тая от 90 таблетки, където се пият сутрин, преди тренировка и вечер преди лягане. Сутрин като стана, трябва ли първо да го пия и лсед това да ям или обраното ? И съответно за преди тренировка - да ям преди тренировка и след това карнитина или да пия карнитина и след това да ям и накрая тренировката. Също така, след тренировка се прибирам, ям и към 4 часа почвам да карам байк. Минавам около 20-25-30 километра и накрая пак се прибирам да се къпя, ям и излизам навън пак. След като ходя на фитнес и карам колело (цялата тренировка излиза около 4 часа на ден) ще има ли добър ефект (опитвам се да изгоря мазнини и да се получи релеф на тялото - тренирам от близо 1 година, но имам малко мазнинки, които не се махнаха). Никога досега не съм вземал химия и за тва така питам :) Благодаря предварително за отговорите Ви  :wink:

21.07.06
21:32

За n-ти път:
http://www.bb-team.org/forum/viewtopic.php?t=17497

21.07.06
21:42

ЧЕЛ СЪМ ГО ! КАЗАХ ГО И В ЕДНА ДРУГА ТЕМА, АКО ИМАШЕ ОТГОВОРИ НА ВЪПРОСИТЕ МИ ЩЯХ ДА ПИТАМ ТАМ !

Пиши с нормален шрифт
ASTOR

Карнитинът е далеч от химията! Яж 2 часа преди трен, а карнитина го вземай 30 минути преди нея.

26.07.06
11:41

[quote author=“northshore`”]Никога досега не съм вземал химия и за тва така питам :)

Да бе то ако Л_Карнитина е химия кво остава zа анаболните стероиди  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:
Нещо което го проиzвежда органиzма не може да е химия...

FZ

26.07.06
11:53

Т`ва не е химия е се пие нагладно 30мин. - 1час преди тренировка.  :x

26.07.06
12:12

[quote author=“djpetko”]Да бе то ако Л_Карнитина е химия кво остава zа анаболните стероиди  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:

искаш да кажеш че организма не произвежда хормони :?:

26.07.06
17:58

[quote author=“Kyokushin-Baka”][quote author=“djpetko”]Да бе то ако Л_Карнитина е химия кво остава zа анаболните стероиди  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:

:!:  :?:  :!:  :?:  :roll:

26.07.06
22:53

[quote author=“djpetko”][quote author=“Kyokushin-Baka”][quote author=“djpetko”]Да бе то ако Л_Карнитина е химия кво остава zа анаболните стероиди  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:

djpetko, предполагам 4е Kiokushin-Baka има предвид 4е има стероиди, които се проиzвеждат в 4ове6кият органиzъм.Като холестерин примерно.Тоест zависи какви стероиди има6 предвид.
От холестерин се проиzвеждат някои хормони в надбъбре4ната жлеzа примерно.
Малко кофти си се иzраzил. Вси4ко е химия в тялото и природата. 8)

28.07.06
00:29

[quote author=“Smogy”][quote author=“djpetko”][quote author=“Kyokushin-Baka”][quote author=“djpetko”]Да бе то ако Л_Карнитина е химия кво остава zа анаболните стероиди  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:

djpetko, предполагам 4е Kiokushin-Baka има предвид 4е има стероиди, които се проиzвеждат в 4ове6кият органиzъм.Като холестерин примерно.Тоест zависи какви стероиди има6 предвид.
От холестерин се проиzвеждат някои хормони в надбъбре4ната жлеzа примерно.
Малко кофти си се иzраzил. Вси4ко е химия в тялото и природата. 8)

A ясно иzраzил сьм се малко неточно...

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1