НВД - вашето мнение

22.07.06
15:19

21г,89кг,180см - тази НВД съставих,надявам се че съм в правилната посока.Вашите мнения

06:15 - 3 гр Л-карнитин
07:00 - бягане
08:00 - 3 белтъка, 100гр извара,1 домат
10:00 - 100гр овесени ядки с кисело мляко 2%
12:00 - 250гр. пилешко,зеленчуци,30гр. обезсолени маслини
14:30 - тренировка, след нея аминокиселини
16:00 - 100гр. пилешко,2 белтъка,100гр извара,1 домат
19:00 - 250 гр. пилешко,зеленчуци
23:00 - аминокиселини преди лягане

по формула от сайта, изчислих че кал. ми минимум е 2889,92 и се надявам че с тази диета ще станат нещата

22.07.06
16:35

Екстра е.Въглехидратите са ти точно, белтъчините си ги сметни и гледай да са от 2.2 до 3.0гр/кг телесно тегло..... абе като гледам са и те ще са точно..
Мазнини - слагай зехтин в салатите, като суплемент - рибено масло.
Какви са аминокиселините ? (може и на лс да отговориш  :lol:  )

22.07.06
17:00

За мен това НВД си е супер,не Знам другите какво ще кажат...

23.07.06
22:16

Бих приел малко протеин преди бягането сутринта ...

23.07.06
22:52

[quote author=“MaXo”]Бих приел малко протеин преди бягането сутринта ...

Аз не, само ще вдигне нивото на инсулина, най много чисто кафе, л-карнитин или някой бърнър.

25.07.06
14:42

[quote author=“emzo”][quote author=“MaXo”]Бих приел малко протеин преди бягането сутринта ...

Аз не, само ще вдигне нивото на инсулина, най много чисто кафе, л-карнитин или някой бърнър.

правилно. Колкото до ндв-то само киселото мляко е малко криминално

26.07.06
11:34

[quote author=“XaMaLLa”][quote author=“emzo”][quote author=“MaXo”]Бих приел малко протеин преди бягането сутринта ...

правилно. Колкото до ндв-то само киселото мляко е малко криминално

Защо мислищ така ?(zа млякото)

26.07.06
11:40

Заради лактозата.

26.07.06
18:00

[quote author=“emzo”]Заради лактозата.

Никъде не пише,че повреме на НВД не може да се приема мляко,даже е препоръчително...

26.07.06
20:36

[quote author=“djpetko”][quote author=“emzo”]Заради лактозата.

Никъде не пише,че повреме на НВД не може да се приема мляко,даже е препоръчително...

Kъде го пише, че е препоръчително ?
Лактозата доколкото знам я причисляват към простите въглехидрати.

26.07.06
21:36

[quote author=“emzo”][quote author=“djpetko”][quote author=“emzo”]Заради лактозата.

Лактозата е дизахарид и включва монозахаридите глюкоза и галактоза. Въпреки не многото въглехидрати в нея, на някои хора не им се отразява добре на диетата  :arrow:  спират да свалят

28.07.06
00:30

[quote author=“emzo”][quote author=“djpetko”][quote author=“emzo”]Заради лактозата.

Гледай предаването на Недик,той препорьчва от всички млечни продукти най_вече киселото мляко(сутрин).

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1