Работа и фитнес :(

Темата е заключена.

22.07.06
17:32

Здравеите :D Значи въпроса ми е малко тъп ама... Знчи от миналата сряда почнах работа. Работя от 9 до към 6 и пътя ми до работата е някаде час и нещо и горе доло се прибирам към 7-8. Ходя на фитнес от 5 месеца и до са не бях работил ( на 18 съм ) и буквално съм скапан след работа. Тренирам 4 пъти седмично и кат бях на даскало нямах проблеми с времето и умората докато сега... :? Преди работа нямам възможност просто как да отида на фитнес а пък след работа нямам сили ( с извинение) да го вдигна пък камо ли да ида на фитнес. Обръщението ми е към тая част от форума които работят и тренират. Искам съвет какво да правя и как да постъпвам защото ВОБЩЕ не искам да спирам фитнеса ама не ми остават нито време нито сили :cry:  Интересно ми е как в един ден сте и на работа и на фитнес  :?:

zweio

22.07.06
17:50

Ами вече имахме подобна тема, виж дали ще си харесаш нещо :

http://www.bb-team.org/forum/viewtopic.php?t=17673&highlight=%D2%F0%EE%FF

Общо взето ако работиш за кратко време сега може да ходиш по-рядко на фитнес, тоест през почивните дни, ако ще работиш по-дълго ще трябва да намираш желание да се завлечеш на фитнеса. Чувал съм че Б12 помагал.

22.07.06
19:00

Здравеите  Значи въпроса ми е малко тъп ама... Знчи от миналата сряда почнах работа. Работя от 9 до към 6 и пътя ми до работата е някаде час и нещо и горе доло се прибирам към 7-8. Ходя на фитнес от 5 месеца и до са не бях работил ( на 18 съм ) и буквално съм скапан след работа. Тренирам 4 пъти седмично и кат бях на даскало нямах проблеми с времето и умората докато сега...  Преди работа нямам възможност просто как да отида на фитнес а пък след работа нямам сили ( с извинение) да го вдигна пък камо ли да ида на фитнес. Обръщението ми е към тая част от форума които работят и тренират. Искам съвет какво да правя и как да постъпвам защото ВОБЩЕ не искам да спирам фитнеса ама не ми остават нито време нито сили  Интересно ми е как в един ден сте и на работа и на фитнес

ако е хамалогия е кофти, тогава просто каквото и да правиш няма как да се възстановиш.Намали тренировките и увеличи яденето :) аз така правих като мъкнах чували миналото лято

22.07.06
19:23

Без проблем, то си зависи и от работата, но дори и при хамалогия - въпрос на мобилизация.
Не съм тренирал, когато не съм работил, иначе съм с приблизително същото работно време, а преди тренирах и всеки ден. Общо взето, останал съм с впечатлението, че с покрай тренировките и работния ден минава по-леко, някак си тонизиран си и т.н., така че те съветвам да не се отказваш от тях - напротив.  :)

Иначе, аз лично тренирам или веднага, след като се прибера или около час-два. но във втория случай, тренировката ми е значително по ‘разсеяна’ и мързелива, просто защото  вече съм се помоткал и ептен съм се скапал.  :)

22.07.06
23:42

С умората се свиква с времето :wink: И аз имах същия проблем ама му свикнах и сега си тренирам без грижи :wink: Само гледай да си пазиш предмишниците, особено когато ще правиш гръб, защото аз веднъж толкоз много ги бях изтощил, че не можех да се задържа на лоста за да се набирам :(

23.07.06
00:34

http://www.bb-team.org/forum/viewtopic.php?t=17673
Повтаряща се тема
Моля проверявайте дали няма подобна преди да пускате нова
ASTOR

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1