Дискусия за Animal продуктите

22.07.06
19:46

Огледах сайта www.animalpak.com и дотук научих доста работи ,но не ми е ясно нещо - защо при всичките им продукти пише ,че се препоръчват при пауърлифтинг , сила и постижения и тоя тип(изключение прави Cuts-a ). Как да го разбирам това -трябва да блъскам с огромните тежести за да бачка продуктът или просто се повишава силата.. :roll: аз като фен не на силовата тренировка или огромните размери,а на релефа ,кво правя -трябва да сменям програмата или може и така да я карам ,ама няма да има максималния ефект. Не че съм против максималните тежести ,но съм сменял много пъти тренировки и т.н. и открих ,че при някои мускули(повечето) добре работят над 7 повторения .

На кратко проблема е че не търся големи размери от големи тежести ,обаче Animal Stak 2 е продукт /както и повечето от тях/ който “бил” за силачи...правилно ли съм го разбрал или не,като го купя трябва да вдигам тежко или изобщо да не купувам.Целта ми не е да стана с 10кила по-тежък ,а да кача чисти мускули с най-много 3-4 кг. отгоре на общото тегло
Тук ще има доста които са ползвали ,изкажете мнение и съвет ,както и качихте ли допълнителни кила към теглото ,как го приемахте и т.н.

Благодаря предварително  :wink:

Рекламите на Юнивърсъл са от най-добрите. Идеята е че рекламите трябват да те надъхат - go hard or go home. Вдигаш тежко и ставаш животно - това е идеята.

Относно паковете - не са само за силачи. И за културисти стават. А до резултатите - паковете имат голям брой съставки в недостатъчни дози и в крайна сметка резултатите са минимални. От ползването на добавки съм научил нещо - може 1 или 2 добавки да вземаш ама ги вземай по колкото трябва. С лигавене и половин дози нищо не правиш.

Като витаминен пак - Анимал Пак е добър. Другите според мен са боклуци.

25.07.06
19:22

Значи измислих нещо по въпроса и го споделям тук да изкажете някакво мнение
Ще си купя един Анимъл Стак2 и след 21ия ден (или след 30ия) ще започна прием на Natural Sterol Complex.
Точно самата идея не я разбрах понеже бях писал на сп.Олимп и до колкото помня спомена ,че рецепторите се “притъпяват” към прохормоните ,ама дойде тук проблема -че ги питах за Стак ,а не Стак2 ,но тъй като от опит знам ,че и да не изпълня заръките на някого няма да се срине небето , смятам че Стак2 е също добър избор -по-малко ефикасен ,но и по-надежден заради липсата на про-хормони.Таа..да се върна,приема да е една опакова Стак2 и след това да продължа с растителни хормони.
Проблемът обаче е следния : Днес огледах съдържанието на една кутия и забелязах ,че Стак2 съдържа по 500мг трибестан на пакче.А след края на употребата му ще започна кажи-речи отново прием на трибестан.
1во Толкова много трибестан вреди ли или за къв чеп толкова много ще пия и аз
2ро Митовете за окосмяването валидни ли са или просто ако се тъпча с толкова трибестан два месеца ,няма как да не се окосми човек(никога преди не съм пил и за тва ми е чудно  :lol: )
3то 500мг на ден много ли са като количество и някой има ли дето да го е пиел и да посочи какви са ползите от “растителния стерол” .Аз от обща култура знам ,че няма странични ефекти от него ,не го знам колко годишен трябва да бъда за да вземам (аз съм на 18 ) и също така че Tribulus, for example, was first used by Bulgarian powerlifters to shatter world powerlifting records.  :lol:

Peace :wink:

25.07.06
22:14

Анимал Пак - Много съм доволен!
Анимал Кътс - СУПЕР продукт!

Подходих песиместично, но безспорна Анимал Кътс е най-добрият Фет Бърнър на БГ пазар! Страхотен е! Препоръчвам го  :!:

Относно Трибестана- не се притеснявай от високи дози Трибестан. Научно е доказано че са безвредни. Аз съм ползвал и честно казано ефектът започна да се усеща едва след 4 седмици прием.

500 мг трибестан на ден са даже малко.
Вижда се че ще харчиш над 200 лева. Тази комбинация, по мое мнение, е пълно прахосване на пари. Не знам някой да е доволен от Natural Sterol Complex. Стак2 не съм пил, но като знам другите им продукти и като цяло мнението на хората, които са ги пили не бих очаквал видим резултат.

Кажи колко лева ще даваш и ще ти измислим нещо ефикасно.

... след това да продължа с растителни хормони.

Тука не разбирам какво искаш да кажеш  :D

26.07.06
09:01

Значи няма да са 200 лв  - 106лв Анимъл & Sterol Complex 76лв. =182лв.  :roll:
Доста са,  но ся каширах за Анимъла специално кинти ,а 1 месец по-късно ще имам и за Стерол Комплекса.
Викаш 500мг не са много..
мен друго ме притеснява - преди дори бях на мнение ,че до 21год. възраст да пиеш трибестан ,освен ако си правил стероиден цикъл, си е голямата простотия ,понеже организмът произвежда в огромни количества .Обаче вчера видях ,че общото количество тестостерон може да е високо ,но % от този който се усвоява е много малък(~2%) ,и именно трибестана спомагал за да се увеличи това ,но ще проверя още веднъж  инфото :roll:

п.с.
имах предвид трибулус-а

300 гр. креатин Оптимум - 35 лева
2300 гр. суроватъчен протеин Чемпиън - 95 лева
1000 гр. декстроза - 4 лева
————-
до тук - 134

Остават ти 48 лева
Можеш да вземеш глутамин или амино, а можеш и да си ги спестиш ...

26.07.06
11:10

Това съм го пробвал ,а и ако го пия като хората протеина ,ще свърши на втората седмица.От креатина ще се оводня целия и ни релеф ни нищо ,а и когато се взема е добре да се приемат повече въглехидрати и особено след тренировка.Резултатът ще е горе-долу следния - 1-2см ще се качи навсякъде ,около 5кг общо тегло, ще изчезе малка част от релефа в момента,но няма да е толкова фрапираща.
Тази комбинация бих е пробвал зимата по-скоро,а и ще купя Оптимум за 120 кинта -той поне точно 23-24 дни и го изпивам,но поне знам за какво става въпрос :wink:
п.с.
Видях на Стерол Комплекса съдържанието - има 500мг от някакви корени (явно патент на юнивърсъл) и още някви “сапонини” + аминокиселни които бяха в прилични количества.Според мен ще върши работа ,а при това ще се качва само чисто ,понеже от трибестана не съм чувал да се постига омазняващо действие.
На мен дерта ми е до септември да задържа прилична форма и да стана най-много 75кг като от 5те кг които мисля да добава ,поне 70-80% да е чисто,а креатина ще ме издуе ,чемпиън не ги знам що за фирма са,докато растителните стероли вероятно ще увеличат силата и ще спомогнат за чисто качване...не знам ,аз така си го обясних ,а и Анимъл Стак2 ми изглежда надежден...ще си кача значително силата от него ,а по-голямата сила ще даде и малко покачване на размери ,в комбинация с чиста диета предполагам ще даде чиста мусклуна маса . 1кг да е ,пак е нещо... :roll:

Чакам мнения в тая препълнена от коментари тема  :mrgreen:

26.07.06
11:39

[quote author=“introducer”]Това съм го пробвал ,а и ако го пия като хората протеина ,ще свърши на втората седмица.От креатина ще се оводня целия и ни релеф ни нищо ,а и когато се взема е добре да се приемат повече въглехидрати и особено след тренировка.Резултатът ще е горе-долу следния - 1-2см ще се качи навсякъде ,около 5кг общо тегло, ще изчезе малка част от релефа в момента,но няма да е толкова фрапираща.
Тази комбинация бих е пробвал зимата по-скоро,а и ще купя Оптимум за 120 кинта -той поне точно 23-24 дни и го изпивам,но поне знам за какво става въпрос :wink:
п.с.
Видях на Стерол Комплекса съдържанието - има 500мг от някакви корени (явно патент на юнивърсъл) и още някви “сапонини” + аминокиселни които бяха в прилични количества.Според мен ще върши работа ,а при това ще се качва само чисто ,понеже от трибестана не съм чувал да се постига омазняващо действие.
На мен дерта ми е до септември да задържа прилична форма и да стана най-много 75кг като от 5те кг които мисля да добава ,поне 70-80% да е чисто,а креатина ще ме издуе ,чемпиън не ги знам що за фирма са,докато растителните стероли вероятно ще увеличат силата и ще спомогнат за чисто качване...не знам ,аз така си го обясних ,а и Анимъл Стак2 ми изглежда надежден...ще си кача значително силата от него ,а по-голямата сила ще даде и малко покачване на размери ,в комбинация с чиста диета предполагам ще даде чиста мусклуна маса . 1кг да е ,пак е нещо... :roll:

Чакам мнения в тая препълнена от коментари тема  :mrgreen:

Незнам да ти кажа аз бих си инвестирал парите в по-стандартни неща ама ти си знаеш.Незнам кой е останал доволен все пак от Стерола и Стак 2.Като ти се пробва пробвай.И 5либри за 2 седмици...малко не се ли изсилваш?:wink:

Чемпиън е американска фирма. Протеинът им е страхотен и за разлика от ОН имат много добри вкусове. Ако ОН е на 1во място в бб.ком, то Чемпиън май беше на 5-то и 6-то място. Протеинът е към 77 дози май беше. Дори по 2 на ден да пиеш ще ти стигне за 6 седмици.

Ако не искаш вода вместо креатин монохидрат си вземи креалкалин - същото но не задържа вода. В момента пия и съм доволен, емзо също пие, и той е доволен.

Сатурн 100 грама = 40 лева, но дозата е 1,5гр. и не зареждаш.
На Аминостар е на таблетки и е 57 лева, но не знам колко дози е.

Сега решението си е твое, аз само споделям опит.  :wink:

FZ

26.07.06
19:34

[quote author=“introducer”]Значи измислих нещо по въпроса и го споделям тук да изкажете някакво мнение
Ще си купя един Анимъл Стак2 и след 21ия ден (или след 30ия) ще започна прием на Natural Sterol Complex.
Точно самата идея не я разбрах понеже бях писал на сп.Олимп и до колкото помня спомена ,че рецепторите се “притъпяват” към прохормоните ,ама дойде тук проблема -че ги питах за Стак ,а не Стак2 ,но тъй като от опит знам ,че и да не изпълня заръките на някого няма да се срине небето , смятам че Стак2 е също добър избор -по-малко ефикасен ,но и по-надежден заради липсата на про-хормони.Таа..да се върна,приема да е една опакова Стак2 и след това да продължа с растителни хормони.
Проблемът обаче е следния : Днес огледах съдържанието на една кутия и забелязах ,че Стак2 съдържа по 500мг трибестан на пакче.А след края на употребата му ще започна кажи-речи отново прием на трибестан.
1во Толкова много трибестан вреди ли или за къв чеп толкова много ще пия и аз
2ро Митовете за окосмяването валидни ли са или просто ако се тъпча с толкова трибестан два месеца ,няма как да не се окосми човек(никога преди не съм пил и за тва ми е чудно  :lol: )
3то 500мг на ден много ли са като количество и някой има ли дето да го е пиел и да посочи какви са ползите от “растителния стерол” .Аз от обща култура знам ,че няма странични ефекти от него ,не го знам колко годишен трябва да бъда за да вземам (аз съм на 18 ) и също така че Tribulus, for example, was first used by Bulgarian powerlifters to shatter world powerlifting records.  :lol:

според мен от тея суплементи взети по този начин няма да качиш почти нищо !

Peace :wink:

:wink:  8)

SP

26.07.06
22:04

manson ще разясниш ли този креатин как действа на принципа на другия ли на монохидрата,в смисъл пак за маса за сила..щото ако не задържа вода и се пие по 1,5 грама е мн добър нищо че е 40 лв.

[quote author=“Sparkito”]manson ще разясниш ли този креатин как действа на принципа на другия ли на монохидрата,в смисъл пак за маса за сила..щото ако не задържа вода и се пие по 1,5 грама е мн добър нищо че е 40 лв.

Действа като монохидрат, но не задържа вода. Мисля дори че вероятността да се отдели креатинин е 0% така, че е добър избор.

31.07.06
18:03

Един приятел си взе този Стак 2. Храненето му беше почти перфектно, има и ген момчето. Тренира си правилно, въобще всичко друго беше наред. Направи си цикъла както си му е реда, изпи двете кутии с колкото там дена почивка между тях. Резултатът беше около 4-5 килограма качени, но честно казано, изглеждаше по-зле от преди цикъла. Като цяло се омазни и не беше особено доволен. Както отбеляза manson, рекламите на Анимал са страхотни-но нещата май спират до тук.
Относно Natural Sterol Complex-не съм пил на Юниверсал, но съм взимал на Сатурн и на Дженезис. Резултатът е почти минимален. Чувстваш се по-бодър, пълен с енергия, но те уверявам, че не съм мръднал и с милиметър. За тези пари, извинявай,ама просто не си струва.
Всички тези екзотични препарати са по-скоро излишни, според мен. Недик тази събота каза някои много верни неща за добавките, които виждам, че мнозина са разбрали. По-добре си вземи амино и пий по 20 на ден или яко креатин по 20-30 грама и ефектът ще е доста по-съществен.

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1