fat-burner & l-carnitine?

25.07.06
18:43

сега съм в период на “чистене” и от 2 седмици приемам карнитин на Нутрим, но сега искам да си взема и фат-бърнър.можете ли да ме насочите към марка,расфасовка,цени и начин на прием.също така знам че карнитина на Нутрим не е добър избор според повечето от вас и за него някакви марки,цени.много ми е важно да ми посочите начина на прием на двете добавки.благодаря

http://www.bb-team.org/forum/viewtopic.php?t=13607&start=0 Тук съм сложил доста цени

25.07.06
20:15

ок,цените, но ме интересува все пак кой фат-бърнър и кретаин ще ми препоръчате, а и незнам фат-бърнъра как се приема с креатина.
p.s какво е BCAA?

30.07.06
14:31

BCAA са разклоненоверижни аминокиселини, три от най-важните за човешкото тяло. Те са и силен антикатаболик, отличен избор, когато си на диета.
Не те съветвам да си взимаш фат бърнери. Според мен, една добра диета, съчетана с интензивна тренировка, е напълно достатъчна. Просто си даваш парите на вятъра.

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1