Какво ще кажите за Giant mass 4100

26.07.06
11:23

Днеска го купих 1.3 кг..Човека ми каза че е много добър за качване на маса и каза да вземама две дози по 150г      (3 чашки ) на ден  дали е добре.

26.07.06
18:50

Две дози по 150 гр прави 300 гр, за колко ще ти стигне този гейнер? Делиш си дозата от 150 гр на три приема и си готов :wink: . Хич не е лошо гейнерчето, поне на мен две кутии за месец ми дадоха почти две кила маса.
И един съвет-много хора препоръчват гейнера да се пие след ядене, защото убивал апетита. Само че, ако ядеш месо на всяко ядене, не е никак добре да го смесваш с млечен продукт като гейнера. Така че си го взимай преди и след тренировка и примерно сутрин.

Sportex

26.07.06
18:52

50гр гейнер след тренировка е малко. Поне 100гр.

26.07.06
19:21

Ами аз точно това мялко ме притесни че дозата е бая.Значи мисля да го пия два часа след закуска 1 мирилна лажица и после 100г 2 мирителни лажички след тренировка.А иначе ако не тренирам по колко да пия?

FZ

26.07.06
19:24

от тоя гейнер се качват повече мазнини ако това искаш е добър !!!! 8)

26.07.06
19:41

[quote author=“BIG PICHAGA”]от тоя гейнер се качват повече мазнини ако това искаш е добър !!!! 8)

Ами мене ме устройва защото сам много слаб на 17 год. 55кг 180см.Така че не ме барка да се качват мазнини нали все пак се качва.

26.07.06
21:43

Само 1 мога да кажа,няма да сажаляваш ако го използваш просто ти гаранирам,имам 4 изпити кутии тука,да ти кажа честн о от четирите сам ак4аил 6-7кг.Идеално е просто това си е адското геинарче :) :) ;)

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1