ФИБРИ

27.07.06
11:38

Всички сме чували за фибрите и знаем какво въздействие имат върху организма. Основните диетични храни се базират именно на тях - в момента рекламират бисквитите хогаренас, а дори и някакъв маргарин ми се върти в главата (което ми се вижда малко глупаво да нагъваш маргарин, за да си набавиш фибри). В този ред от мисли се уредих с много добър и качествен продукт. Фибри в насипно състояние с много голяма концентрация (взема се по една-две чаени лъжички на ден).

Фибрите са въглехидрат. Въглехидратът е добре да се приема до обяд (или на обяд). В този ред от мисли кога според вас е редно да се вземат фибрите? Ако съм прав, е препоръчително да се поемат до обяд...

Преди или след хранене? На гладно?

Sportex

27.07.06
12:33

По всяко време може да се приемат фибри.

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1