хранене след 19

30.07.06
18:07

Искам да ви попитам дали като се има в предвид 4е последното хранене трябва да е до 19 4аса най късно,това изклю4ва възможността след 19 да се приемат само пилешко месо и зелен4уци? Или озна4ава 4е като цяло прекратяваш с всякакви хранения след този 4ас? Целта е поддържане на килограми,но дори и до някаква степен 4истене на мазнини?

30.07.06
19:50

никакво хранене, но ако си много гладна може 1 кофичка кисело мляко.  :wink:

30.07.06
21:40

[quote author=“Everything”]никакво хранене, но ако си много гладна може 1 кофичка кисело мляко.  :wink:

Хах, да лягам гладен ли ?
Спокойно можеш да си хапнеш пилешко месо, извара и др. Уловката е просто да си в рамките на отрицателния си калориен баланс(ако сваляш).

zweio

30.07.06
21:50

белтъчините са позволени

31.07.06
02:26

[quote author=“emzo”][quote author=“Everything”]никакво хранене, но ако си много гладна може 1 кофичка кисело мляко.  :wink:

Спокойно можеш да си хапнеш пилешко месо, извара и др. Уловката е просто да си в рамките на отрицателния си калориен баланс(ако сваляш).

е не се прави на ударен, като се наядеш в 19:00 с месо или квото си ядеш мисля че няма да огладнееш кой знае колко до 11 12 часът.
за кво спамиш излишно

31.07.06
11:04

[quote author=“Everything”][quote author=“emzo”][quote author=“Everything”]никакво хранене, но ако си много гладна може 1 кофичка кисело мляко.  :wink:

е не се прави на ударен, като се наядеш в 19:00 с месо или квото си ядеш мисля че няма да огладнееш кой знае колко до 11 12 часът.
за кво спамиш излишно

Ами пробвай, пък да видим дали няма да те подгони един глад  :wink:

31.07.06
12:27

[quote author=“Everything”]никакво хранене, но ако си много гладна може 1 кофичка кисело мляко.  :wink:

А ся как да ти обясни човек, че е много по добре да прави това дето емзича ти каза, вместо тая глупост дето ти я написа?

31.07.06
15:47

Мнооооо си зле!!! :D Значи може протеин да вземеш малко преди лягане ... даже е желателно .... или ако не ти се пие протеин ... може да изядеш белтъците на няколко яйца ... или чисто телешко или пилешко месо .... извара също ... ама сигурно не обичаш ... може примерно риба на скара.Зеленчуците са въглехидрати и след 19 не е желателно ... пък и от мнооо набиване на зеленчуци ... резултата е разширен стомах.

31.07.06
17:17

.Зеленчуците са въглехидрати и след 19 не е желателно - е не са чак толкова богати, че точно тях да и ги забраниш, бих казал плодовете, аз точно със зеленчуци правя диета и съм свалил доста кила, иначе наистина не е желателно храни съдържащи въглехидрати да се консумират след 16-18 часа.

31.07.06
17:38

Голяма част от зеленчуците са фибри, които не се усвояват.

01.08.06
14:12

Всичко зависи до организъм, на мен лично вечер не ми се яде!
Maxo, като незнаеш кво съм имал предвид не се обаждай.

02.08.06
15:13

[quote author=“INZAGHI”].Зеленчуците са въглехидрати и след 19 не е желателно - е не са чак толкова богати, че точно тях да и ги забраниш, бих казал плодовете, аз точно със зеленчуци правя диета и съм свалил доста кила, иначе наистина не е желателно храни съдържащи въглехидрати да се консумират след 16-18 часа.

1-во зеленчуците не са въглехидрати
2-ро пробвай да ядеш до 4,да видим дали няма да те подгони глад  :roll:

02.08.06
20:30

[quote author=“djpetko”]
l:

Зеленчуците съдържат фибри, а фибрите са наи-сложния тип въглехидрати

02.08.06
21:11

[quote author=“x_3_mar”][quote author=“djpetko”]
l:

Зеленчуците съдържат фибри, а фибрите са наи-сложния тип въглехидрати

Нямах предвид,че “не съдържат въглехидрати”,той по-горе е казал “зеленчуците са въглехидрати”,което не е вярно...това че те съдържат въглехидрати не значи,че те самите са такива...

02.08.06
21:17

Абе не е важно дали съдържат, а какъв тип са и дали модифицират гликимията. А заленчуци може да си набиваш на корем.

/Е не точно, защото тия които се продават за фрашкани с отровни вещества в нерегукирани количества и ако преяждаш със зеленчуци ще имаш проблеми. Но от диетологична точка може да ядеш колкото искаш./

По въпроса на автора: Може да ядеш пилешко и зелечуци след 19 в някакви нормално количества /не да набиеш 1кг пиле и 2 кг домати с моркови разбира се  :lol: /

Дори според мен, ако тялото ти го диктува /тялото, тоест изнемогваш физически, трабва да се различи от лакомията  :wink: / може и бавни въглехидрати да приемаш умерено.

Най-важното е да не тъпчеш сладко и бързи въгл., ако се опитваш да чистиш.

Междодругото млякото също има бързи въгл. , тоест не е добър вариант.

06.08.06
17:38

Значи, аз четох някаде че можеш 2 часа преди да си легнеш да се наядеш с плодове (естествено не да преяждаш). Аз лично също много огладнявам вечер, защото си лягам мн късно и се опитвам да наблягам на плодовете и заленчуците.

CR

06.08.06
18:22

[quote author=“tpd”]

прясното мляко ли имаш предвид или включваш и киселото?

пилешко и зеленчуци (без моркови) можеш да си хапваш до час и 30 преди лягане, ако ще да е 2 през ноща. стига да е съобразено с менюто и да не излизаш извън калориите за деня.

09.08.06
21:48

[quote author=“cranberrry”][quote author=“tpd”]

прясното мляко ли имаш предвид или включваш и киселото?

Търсете малко в гуугъл и уикипедия

Лактозата е вид захар, съставляваща от 2% до 8% от млякото. Името идва от латинската дума за мляко с добавката -оза, използвана за именуване на захарите.

Това се отнася за всички видове млека. Е, не е като да нагъваш захар, но пак трябва да се има в пердвид.

Препоръчани продукти
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1