Най-добрите хранителни добавки за вдигане на ММ?

BY

01.08.06
01:47

Новак съм в фитнеса , и затова искам да попитам какво бихте ми препорачали да използвам за да си кача масата ?
Бих искал да зная кое деиства най-много , дори да е нещо по сериозно от просто добавки :) благодаря предварително за обърнатото внимание.

Първо научи малко за храната. Има повече от колкото можеш да си представиш. Като направиш 3 месеца стаж може да помислиш за протеин и креатин.

BY

01.08.06
01:54

имам 3-4 месеца стаж :Р пиех креатин , протеин и амино киселини обаче стана така че трябваше да ме оперират , и загубих форма ... от близо месец пак тренирам и си пия само протеини , затова питам . всичките ми приятели ходят от години на фитнес и мога да се обърна към тях за начин на хранене и тренировки , но мисля че ако се поинтересовам тук , за това , ще получа по компетентен отговор. благодаря

01.08.06
09:59

Аз първите 4-5 месеца тренирах кръгово и само с малко килограми и абсолютно чисто! Чак на 6тия месец някъде за пръв път изпих аминокиселина и чааак след това си взех протеин и креатин ;) Мисля, че това е най- добрия вариант, защото в началото без никакви добавки напредваш бързо, а и без това мускулите ти не са свикнали да се натоварват и е много по- вероятно да скъсаш нещо ;) Най ми е смешно някой като дойде за 1ви път (14-15годишен) и вземе да прави макс на лежанка с 40-50 , апък не може да прави серий чисто с лоста :lol: И след трен. изпива половината химий в залата... тея влизат не повече от 10-15 пъти във фитнеса...

01.08.06
10:20

[quote author=“byezz”]имам 3-4 месеца стаж :Р пиех креатин , протеин и амино киселини обаче стана така че трябваше да ме оперират , и загубих форма ... от близо месец пак тренирам и си пия само протеини , затова питам . всичките ми приятели ходят от години на фитнес и мога да се обърна към тях за начин на хранене и тренировки , но мисля че ако се поинтересовам тук , за това , ще получа по компетентен отговор. благодаря

Пич, дай някакви мерки да добием представа за теб...

Sportex

01.08.06
10:45

Whey-а е задължителен, оттам кеф ти амино, креатин, глутамин и тн.

BY

01.08.06
12:56

175sm
67kg

както казах претърпях операция , и качих малко килограми... след десетина дена като свикна малко ,  ще вземам ел карнитин да поизчистя мазнините преди да почна мм  , или това е грешно ?
и все още не съм получил по-точен отг :)

01.08.06
19:30

тъкмо имаш малко маса зимаи whey и много вода 3-4 литра на ден мазнините постепенно ще изчезнат . казвам го от личен опит . аз лежах 3 месеца в пирогов и качих там 15 кила ! сега съм си същите кила както когато излязох от болницата но мазнините са почти махнати ! вдигаи тежко поти се и пий вода !

01.08.06
22:59

[quote author=“byezz”]

175sm
67kg

както казах претърпях операция , и качих малко килограми... след десетина дена като свикна малко ,  ще вземам ел карнитин да поизчистя мазнините преди да почна мм  , или това е грешно ?
и все още не съм получил по-точен отг :)

Вземи си бе.... една топка си вземи и върви да риташ. Спри олиото, сладкото , тестеното и т.н! Ходи да дигаш , прави повече повторения с по -леки килограми и пий повечко вода! Това е! Нищо не ти трябва да взимаш като добавки! Мое мнение:)

TR

15.08.06
16:07

сурватка
млечен протеин
яйчен протеин
казеин
аминокиселини
разклонени аминокиселини
креатин
глутамин

и естествено МАНДЖА

Препоръчани продукти
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1