Хора помогнете ! Тренирам от два месеца и .

01.08.06
10:19

...и ми трябва програма хем за маса (щото сам 58кг:) :lol:  хем да  си поддържам релефа пия нутридин(вид протеин)+л-глутамин+креатин коя е най-подходящата програма за мен и с какви упражнения и повторения точно? и дали да добавя някоя друга добавка кам тези?ИСКАМ ДА НАПРАВЯ НЕЩО ЗА СЕБЕ СИ! БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО!!!

01.08.06
12:14

Може би трябва да изчакаш още няколко месеца преди да почнеш с добавките.
Едно от най-важните неща в бодибилдинга са търпението и упоритостта  :wink:

01.08.06
13:44

или релеф или маса, избираш, ако съчетаеш 2те ще стане адски бавно, дори за някого невъзможно.

ето ти 3-дневна програма за покачване на мускулна маса
http://www.bb-team.org/women/000475.php

Ами 2 месеца стаж .. добавки .... незнам
ако искаш направи 2 месеца с тази програма кадето ти дадох
и ще ти станат някаде 4 5 месеца що годе добър стаж
и взимай добавки щом си любител  :wink:

03.08.06
00:29

да така е наистина трябва ми още време хванал съм се сериозно и не мисля да се отказвам ще натрупам още стаж  и после ще му мислим за сега смятам да пробвам програмата която ми даде изглежда добре х-10 мерси много

04.08.06
00:30

ами дали тази комбинация(протеин креатин и л-глутамин) която я пия е добра? нужни ли са и други екстри?

04.08.06
18:27

общо зето е добра комбинация  :wink:

ZO

11.08.06
18:05

Е трудно ще качиш като запазиш същия релеф-НЯКАКЪВ релеф-да,но СЪЩИЯ-едва ли.То не знам всъщност колко си релефен,но щом си 58 кила мисля,че ми е ясно :) Значи почваш само маса,но с един съвет-по-добре сега го карай на яко ядене,пък като дойде зимата(тогава мн по-лесно се качва)почваш още по-якото хранене+добавките.Освен това за да има полза от тея добавки трябва първо да ти е добра техниката на изпълнение на упражненията за да взимаш максимума от всяка тренировка,а пък и е добре да експериментираш докато не намериш добра за себе си програма(с точните упражнения,които те натоварват най-добре).Естествено добре ще е да променяш от време на време упражненията,но като цяло трябва да разбереш кое те натоварва правилно и кое-не.Така до зимата ще си си нагодил тренировката,освен това ще ти е по-лесно да качиш,а и добавките ще ти окажат по-добра помощ.Успех :D

11.08.06
18:15

като цяло и аз съм съглесен с горния пост . но ти си още млад , ако ти се фърлят толкова пари за добавки .. давай ги но може да си купиш храна , се пак протеина от месото  , и общо взето заместител на храната няма ... ( има предвид пълен )
зато може си земеж хубаво пилешко место , плодове,картофи , ориз,и там още храни и готово...

newbie

11.08.06
18:43

нз , и преди бях тръгнал да правя програмата за релеф , ама вече се отказах , по-добре да направя диета и кардио и да правя някаква програма за маса отколкото за релеф , така хем ще чистиш маз хем ще качиш мускулна маса . И разликата от кардио към тренировка по-добре да е някаде 8-10 часа , така няма да ти се губи мускулна маса

13.08.06
10:00

мерси за изчерпателните отговори,само че проблема е че лятото мога да си позволя да пия а зимата не.За това сега се мъча да извлека полза от тях но най-големия ми проблем е липсата на апетит направо си ям на сила не знам на какво се дължи.Някакви идеи????

FZ

13.08.06
12:32

[quote author=“dido_d”]мерси за изчерпателните отговори,само че проблема е че лятото мога да си позволя да пия а зимата не.За това сега се мъча да извлека полза от тях но най-големия ми проблем е липсата на апетит направо си ям на сила не знам на какво се дължи.Някакви идеи????

Сигурно е от жегата .  :cry: Може да си вземеш някакъв гейнер.

14.08.06
02:24

Не съм запознат.какво представлява гейнера на кратко? и дали има страни4ни ефекти(нали няма да ми станат 10 санта ушите) :lol:  чувал съм за тях ама не им знам положителните и отрицателните ефекти и дали трябва да спра протеина/креатина/л-глутамина или мога да го пия заедно с тях :?:

happy666

14.08.06
13:29

според мен няма смисъл още от такива добавки..Можеш да тренираш и да се развиваш прилично без добавки поне още няколко месеца !
успех

Препоръчани продукти
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1