Таурин-практическо влияние върху МОЗЪКА

01.08.06
20:56

Така де... :lol:
1/ Моля някой който го е ползвал да ми каже как точно му е влияел върху мозъка и разсъдливостта и паметта.
2/ Трябва ли да се комбинира с бързи въглехидрати за да се посили ефекта. Защото според мен от бързите повече ще ти се доспи отколкото друго.

Трябва ми нещо което подсилва паметта и ‘остротата на ума’. Не ми е нужен за физически постижения.

И изобщо, ако някой се е опитвал да си стимулира работоспособността с нещо, нека сподели, ще съм му благодарен.

Кафето не ми действа, и освен, че ми е гадно на вкус ми се струва, че ми дразни стомаха... :? /страничен ефект пътдене, за да съм по конкретен.  :lol: /

Мерси

B_Ball_P

01.08.06
20:59

за кафето го пробвай след ядене(щото аз ако го ям на гладно и рррРРРрррядко щастие ме спохожда ... бая щастлив съм ако съм някъде на по публично място!!!  .. а иначе стимулант на мозъка ... най-простия - шоколад!!! :arrow:  :)

01.08.06
21:16

[quote author=“B_Ball_P”]за кафето го пробвай след ядене(щото аз ако го ям на гладно и рррРРРрррядко щастие ме спохожда ... бая щастлив съм ако съм някъде на по публично място!!!  .. а иначе стимулант на мозъка ... най-простия - шоколад!!! :arrow:  :)

Е да, ама не на гладно, сигурно не се усвоява добре... А гадния му вкус хич не ми се понася, за нещо което не е и полезно.

Изобщо кафето го нахам като вариант на този етап.

Шоколада също, защото ще се опъпча като ... ай да не търся сравнения  :lol:  Няма по добър начин да те изгътчи акнето от това на праскаш бързи въглехидрати както ти падне. :wink:

01.08.06
21:25

Моите лични наблюдения:
1. Пил съм го и в не тренировъчен ден, когато съм се чувствал отпаднал, но не съм наблюдавал прилив на енергия или пък промяна в отпадналото ми състояние.Когато го пия преди тренировка съм забелязал, че имам повече енергия, почивам по-малко, а понякога от уред на уред без почивка.Доста ми вдига пулса и преди кардио не го взимам поради тази причина.(2-3 пъти съм пил и съм бягал като луд).
2.Доколкото знам не му трябват прости въглехидрати , а и не съм приемал такива от месеци (с изключение на зареждащите дни :) )
Заключение:
Като за 7.50лв е екстра, взимам си от време на време.

п.с. аз разлика между този на Мусаши (по-скъп) и този на JC(значително по-евтин) не съм забелязал.И двата имат еднакъв цвят, мирис и вкус.

01.08.06
23:18

А неква добавка дето подобрява концентрацията да препопръчате

02.08.06
09:15

[quote author=“3230”]А неква добавка дето подобрява концентрацията да препопръчате

И на мен това ми е основното питане.

Иначе, emzo, мерси за опита. Убеден ли си, че е от таурина разликата във формата. Питам, защото при мен има дни в които съм с пъти по активен от други дни, даже се чудя как се получава да съм толкова издръжлив в едни дни, а в други по-отпаднал.

Мисля си че е от различната храна, ангажираност през деня.... хороскоп, раположение на звездите... Марс-Юпитер, тез-онез.. :P :wink:  :lol:

02.08.06
10:57

Хаха, ако знаеш колко ми е еднообразна храната :)
Да сигурен съм т.к. на втория ден от сплита ми е доста муден (трябва да го разместя).

А неква добавка дето подобрява концентрацията да препопръчате

Иначе само за преди тренировка на запада гледам най-добото е AMP на ARGOPHARM, не е за всекидневна употреба, но пък си е stim.

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1