Суроватъчен протеин на BioTech ?

01.08.06
21:41

Препоръчайте ми суроватъчен протеин на BioTech до около 35 лева

03.08.06
20:51

в момент използвам ISO WHEY много съм доволен, това е концентрат нищо че пише ИСО, но има добавени bccas И MCT на вкус е супер, лесно се разтваря и ме държи наяден доста дълго време. В Бургас струва 38 лв. Аз пия 30гр преди трен и 30гр. след. Ако имаш възможност си вземи WHEY SUPREME на  ULTIMATE NUTRITION от СНС струва 76лв за 2,27 кг много насметка излиза

RE

03.08.06
20:59

[quote author=“kiriltanev”]в момент използвам ISO WHEY много съм доволен, това е концентрат нищо че пише ИСО, но има добавени bccas И MCT на вкус е супер, лесно се разтваря и ме държи наяден доста дълго време. В Бургас струва 38 лв. Аз пия 30гр преди трен и 30гр. след. Ако имаш възможност си вземи WHEY SUPREME на  ULTIMATE NUTRITION от СНС струва 76лв за 2,27 кг много насметка излиза

38 лв за какаво количество?

03.08.06
21:36

[quote author=“realityman”][quote author=“kiriltanev”]в момент използвам ISO WHEY много съм доволен, това е концентрат нищо че пише ИСО, но има добавени bccas И MCT на вкус е супер, лесно се разтваря и ме държи наяден доста дълго време. В Бургас струва 38 лв. Аз пия 30гр преди трен и 30гр. след. Ако имаш възможност си вземи WHEY SUPREME на  ULTIMATE NUTRITION от СНС струва 76лв за 2,27 кг много насметка излиза

A ти опитвал ли си го тоя на Ultimate ? Заслужава ли си ?

03.08.06
22:24

A да сте забелязали, че ISO WHEY го няма никъде (освен тези магазини, които са се запасили) ?
Също така чух, че се подготвя сливане с Аминостар (само слух - засега).

04.08.06
01:06

bio tech се сляха с мло  и се получи biotech usa - нова фирма която продава повечето от продуктите на мло. Например амино 2121 най-добрите амино които съм пил все едно си на хап!!!А за протеина 38 лв за 750гр., а  за този на ultimate купих го, но не съм го почнал

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1