Да отида ли на фитнес ?

Темата е заключена.

03.08.06
13:28

Днеска вкарах 4 тона въглища с лопата  :x Та мисълта ми е дали има смисъл да отида на фитнес или ще се претоваря  :lol: Малко тъп въпрс ама както се казва с питане се стига до Рим  :roll:

Не ходи.  :D

Nenor

03.08.06
14:13

:)  стига ти за днес....

Sportex

03.08.06
14:16

То зависи ка ксе чувстваш ама що да не направиш една лека тренировка с 40-50% от максовете и яко стречинг. :roll:

Владимир Недков

03.08.06
14:42

Ако взимаш адаптогени и аминокиселини, що не  :?: В противен случай иди се наспи...  :idea:  :shock:  :idea:

FZ

03.08.06
15:06

[quote author=“Mortos”]Днеска вкарах 4 тона въглища с лопата  :x Та мисълта ми е дали има смисъл да отида на фитнес или ще се претоваря  :lol: Малко тъп въпрс ама както се казва с питане се стига до Рим  :roll:

Почини си малко ,че в тая жега може да ти дойде много  :wink:
Отивай да спиш на сянка  :P

RE

03.08.06
15:33

[quote author=“Mortos”]Днеска вкарах 4 тона въглища с лопата  :x Та мисълта ми е дали има смисъл да отида на фитнес или ще се претоваря  :lol: Малко тъп въпрс ама както се казва с питане се стига до Рим  :roll:

Mi ти си си направил тренировката вече.сига ти за днес :wink:

03.08.06
16:11

оки 10х за съветите хора  :D

Темата е изчерпана
Йода

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1