Протеин или AMINO?

09.08.06
19:57

Значи купих си протеин на Optimum.. мисълта ми беше да си купя и аминокиселини на оптимум, но не ми достигнаха пари и за това си купих aмино на P&B LABS.. та сега понеже и двете са на привършване и трябва да си купя,но се чудя какво, тъй като нямам пари и за двете.. amino на ON или протеин нa ON.. ?

09.08.06
20:10

[quote author=“techo”]Значи купих си протеин на Optimum.. мисълта ми беше да си купя и аминокиселини на оптимум, но не ми достигнаха пари и за това си купих aмино на P&B LABS.. та сега понеже и двете са на привършване и трябва да си купя,но се чудя какво, тъй като нямам пари и за двете.. amino на ON или протеин нa ON.. ?

В абсолютно същто положение бях ON 100% whey+ П&Б лабс течни амино.
Сега съм на Champion Nutrition Whey+ П&Б лабс течни амино.
1Не си купувай П&Б= никакъв ефект.
2Не си купувай евтини амино или със съмнителен произход. Взимал съм си на Universal 2700 и на нутрим но ефект нулев.
3Ако имаш пари си купи качествени амино+ Качествн протеин ако нямаш пари= САМО ПРОТЕИН

09.08.06
20:28

Хм защо ли си мисля, че амино киселините са по добрия вариант???

А пичове я ме светнете кога да го пия протеина, защото аз от както го пия го пия ВЕДНАГА след тренировка.. още в съблекалнята..

09.08.06
20:36

От амино маса не може да се качи но помагат  ако са качетвени.
Протеина мисля че не е хубаво веднага след трен щото така организма го използва за източник на енергия. ПЪрво трябва нещо въглехидратно и 15 -20 мин след тва протеина.

09.08.06
20:53

На мен маса не ми трябва..

А като казжаш въглехидратно какво имаш предвит? gainer примерно?

09.08.06
21:03

[quote author=“techo”]На мен маса не ми трябва..

А като казжаш въглехидратно какво имаш предвит? gainer примерно?

Ами ако не ти трябва маса значи чистиш в такъв случай гейнер е забранено. Под въглехидратно имам предвид банани, картофи,мед,обаче ако правиш релеф не съм зпознат с диетите там и не знам дали е добре

09.08.06
21:59

Аминокиселините на Оптимум са много добри!

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1