Малки гърди и воднис корем - какво да правя?

09.08.06
21:11

Проблемат ми е че точно м/у двете гърди ми стои като дупка едно такова не е достатъчно масивно и... е мноо кофти. Коремат ми е оформен с плочки но е воднист и неса ярко изпъкнали. Тренирам от 6 месеца флайсове лежанки кво ли не... и нз.
Ето снимка (на нея неси личи че корема ми не е наред но можете да видите гърдите)
http://img83.imageshack.us/img83/7333/koftigurdijh0.th.jpg
Не поствай картинки тук !!!! Линка е достатъчен
ASTOR

09.08.06
22:02

решението е - кросовър за да станат плътни по краищата и лег с широк хват, за да ти станат по “улегнали” гърдите

На мен кофичките ми помогнаха донякаде и сега има още много да се работи по гърдите но все пак всичко ще дойде с времето. Кросовъра съм чел че е точно за това като преплиташ макарите на кръст се натоварвала повече вътрешната част, но  аз лично от кофичките се чувстам много по-добре отколкото от него. Също по филми съм виждал да правят лежанка с тесен хват за вътрешна част на гърдите но трябва да се внимава да не се вкара прекалено много трицепса затова трябда да изпънеш гърдите нагоре и ръцете да са разперени встрани, а да не се движат близо до тялото.

10.08.06
01:56

До сега това което вие наричате кросоувър съм го правил докато ми се допрат ръцете и това адски много натоварваше външната част на гърдите ми, следващия път ще опитам с преплитане ;) 10x. А относно корема някой има ли какво да каже. Освен бягане пътечки и такива неща, от 2 месеца тренирам тенис на корд и адски много се счупвам от бягане но това не ми е направило корема по-чист... бтв почти всеки ден или през ден правя коремни преси.

За корема диета и кардио му е майката и идва един момент в който в  влизаш в застой може би при теб е така затова може да си вземеш някъв бърнер и може да се пооправят нещата, но преди да си даваш парите на вятъра обърни внимание на храненето си сигурно нещо не е наред.

Препоръчани продукти
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1