Прекалено бързо ли качвам ?

SN

10.08.06
21:20

Значи започнах да тренирам преди месец и полвина (преди това сам започвал 2 пъти за по 2-3 месеца)
Ръст - 183-4
Тегло - 65
В началото бях 56 кила после след края на загряващата започнах да се храня разделно и пия Super Mass Gainer на Nutrim (не е наи добрия избор ама тва имаше).За 1 месец качих 9 кила които не си ми личат кои знаи колко (главно по ръцете и гърдите има видима разлика).
Ето ми хранителния режим
10:20 - Овесени ядки и кофичка кисело мляко (2% масленост)
12:00 - Яица - 2/кашкавал/извара/някакво месо - зависимост какво има гледам някакви белтъци да поема
12 и нещто - 2 лъжици проетеин с мед и мляко/вода
14:00 - Обед (кват манджа има) Гледам да ям ако има картофи/ориз/месо и сирене почти винаги
16:30 - Нещо по леко - салата със 2 яица и извара /филии с мед/макарони на фурна
17 и нещо - пореин
Към 6-7 тренировка (5 пъти седмично) / понякога и едно кисело мляко
След тренировка протеин
21:00 - Вечеря (каквото има)
Преди лягане 1 лъжица протеин без мед

Понякога мога да пропусна или да добавя някое хранене.Почти никакво сладко или мазно.

Въпросът ми е мога ли да злоупотребя със храненето.Имам бътз обмен ама понякога толкова много ям и са случва след час пак да ям и има дни в които не изпитвам глад до края на деня.Пак и 9 кила за 1 месец нз ...
И имали верятност да зема да качвам мазно за сметка на мускулната маса.За ся невиждам голяма промяна ама с времето.

SN

10.08.06
22:36

Имам предвид 2 години седях на едни и същи кила и изведнъж зех да качвам ....  :roll:

zweio

11.08.06
01:06

Има периоди, в които качваш наистина бързо по необясними причини. Има доста нелогични неща в този спорт, но каченето от теб толкова бързо определено не е мускулна маса.

Владимир Недков

11.08.06
01:13

Качил си и вода и мазнини, но най-вече вода.

SN

11.08.06
10:55

Проблем ли е ако продължавам да си нагъвам по много и по често.Смисал метаболизма ми е бърз ама ще можели да са спраи със сичко ?
Както казах не ям почти никакво сладко или мазно ама искам да качвам мускулна маса не да са омазнявам.

RE

11.08.06
11:00

[quote author=“Snotty”]Проблем ли е ако продължавам да си нагъвам по много и по често.Смисал метаболизма ми е бърз ама ще можели да са спраи със сичко ?
Както казах не ям почти никакво сладко или мазно ама искам да качвам мускулна маса не да са омазнявам.

Аве хора няма такъв човек на земята където да кача чисто бе.
Винаги ще добавиш и мазнини към ММ и после се чисти.
Какъв ти е проблема като си с бърз метаболизъм и качиш мазнини.никакъв.после за  месец, два  и ще изчистиш без проблем.

11.08.06
21:34

Според мен продължавай да се храниш така щом качваш значи няма проблем. Ако вземеш да омазняваш намалящ въгл. за седмица две и после пак така

13.08.06
08:14

[quote author=“Snotty”]Значи започнах да тренирам преди месец и полвина (преди това сам започвал 2 пъти за по 2-3 месеца)
Ръст - 183-4
Тегло - 65
В началото бях 56 кила после след края на загряващата започнах да се храня разделно и пия Super Mass Gainer на Nutrim (не е наи добрия избор ама тва имаше).За 1 месец качих 9 кила които не си ми личат кои знаи колко (главно по ръцете и гърдите има видима разлика).
Ето ми хранителния режим
10:20 - Овесени ядки и кофичка кисело мляко (2% масленост).

защо толкова късно ти е закуската ? тогава ли ставаш ? или това е само за лятото така
П.п. не е добре толкова бързо защото може да ти се образуват стрии  :(

13.08.06
09:49

Прекалено бързо ли качвам ?

Не, просто си с долям дефицит и явно си се отприщил, а и не се залъгвай, че това което качваш е мускул. По-скоро вода, ако имаш късмет. А с тоя гейнър и ако си си забавил метаболизма, нищо чудно и тлъсто да качваш. Но е добре, че не взимаш много сладко отделно, това е важно.

Успех за напред

Препоръчани продукти
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1