качвам слабо!

12.08.06
15:46

Абе хора за 6 месеца съм качил 5 кила от които само 2-3 са ММ храня се що-годе нормално но не приемам суплементи дали е от това??? :?

12.08.06
16:31

ХахАХхаХАхахХахахАХхХАхАХХАххАХХАхаАХхАХахаХ ЛЕк Кефиш! Аьхахаха тфа го сложи лек в общи теми - > Бисери от форума!!

12.08.06
17:49

[quote author=“Adrian”]Абе хора за 6 месеца съм качил 5 кила от които само 2-3 са ММ храня се що-годе нормално но не приемам суплементи дали е от това??? :?

определено не е от това обърни внимание повече на храната порови се из форума и си направи хранителен режим ако имаш излишни пари чак тогава си вземи протеин с креатин и амино .късмет :)

12.08.06
18:12

Ми ти колко искаш мускулна маса да качиш за 6м? 10кг. Хе хе, дори със АС, това би било предизвикателство

LU

12.08.06
20:01

[quote author=“YODA”]Ми ти колко искаш мускулна маса да качиш за 6м? 10кг. Хе хе, дори със АС, това би било предизвикателство

Може може YODA ако напраиш нещо от тва дето споменаваш в другия форум и ти ще се обедиш че 10 кг не са проблем за 2 месеца!

Препоръчани продукти
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1