Аминокиселини, ако ги спра...?

DD

14.08.06
14:48

Тренирам от 2-3 месеца и искам да си купя аминокиселини.Гледах на Мусаши КUAN - THE CREATIVE (така се казват).Хубави ли са или да търся друга марка?Евентуално ми препоръчайте други и ако случайно знаете откъде във Варна мога да си ги взема?  :)
И ОСНОВНИЯТ МИ ВЪПРОС:Ако случайно ги спра тези аминокиселини, но продължа да тренирам ще имам ли спад в силата, в мускулната маса или някакви такива ефекти ще има ли?

SP

14.08.06
15:15

Нищо няма да има аминките са си аминки :wink: ако имаш кинта си земи на дженезис 325 хапа за 45 лв :wink:

DD

14.08.06
20:01

Абе кинтите не са проблем, като става въпрос за качество  :)  Значи на Дженезис така ли?Мусаши не са ли добри?Тези дженезис откъде да ги намеря във Варна?

Препоръчани продукти
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1