Въпроси относно суроватъчният протеин.

14.08.06
15:58

По принцип нямам възможност да се храня 5 или 6 пъти на ден, та въпросът ми е сутрин като ставам с закуска пия 1 лъжица протеин на прах и с обяда и с вечерята също това е когато си почивам(Вторник,Четвъртък,Събота и Неделя) вредно ли толкова протеин да взимам?А Понеделник,Сряда и Петък съм също сутрин и преди тренировка и след тренировка 2лъжици(общо пак 3 на ден, а понякога 4 последната преди лягане) лъжици+въглехидрати.

1.Колко време преди тренировка трябва да изпия протеина или веднага щом го изпия трябва да започвам да тренирам?
2Вредно ли така да го консумирам както горе съм го описал?
Ще съм много благодарен ако се отговори и съжалявам ако съм го обяснил некадърно, но
за сега подобро не можах да обясна проблема си.

Препоръчани продукти
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1