Изпълнявам поръчки от www.netriton.com Плащаш,щом получиш :)

Темата е заключена.

16.08.06
16:31

Чакам си първата поръчка от www.netrition.com ,веднага след,като дойде ще права втора.Ако някой иска да си поръча нещо да му го донеса няма проблем.Като му престигне му го пращам с наложен платеж по куриер(изцяло за негова сметка :wink: )Пишете ми какво иската на ЛС,а аз ще ви отг на каква цена мога да ви го донеса.Няма да ми давате предварително пари. :wink:

П.С Гледайте сравнително леки продукти,защото от поръчки на протеини няма почти никаква  сметка.

head_hunter

16.08.06
16:51

[quote author=“Body_Builder”]Чакам си първата поръчка от www.netrition.com ,веднага след,като дойде ще права втора.Ако някой иска да си поръча нещо да му го донеса няма проблем.Като му престигне му го пращам с наложен платеж по куриер(изцяло за негова сметка :wink: )Пишете ми какво иската на ЛС,а аз ще ви отг на каква цена мога да ви го донеса.Няма да ми давате предварително пари. :wink:

П.С Гледайте сравнително леки продукти,защото от поръчки на протеини няма почти никаква  сметка.

Похвално само това мога да кажа! Дано има повече хора като теб!

16.08.06
16:53

СПАМ
Ако няма какво да добавиш не пълни форума със излишен СПАМ
ASTOR

16.08.06
16:57

голямо бравос и от мен ... сега ще изчакам да видя какво ще каже народе за тва http://www.bb-team.org/forum/viewtopic.php?p=173709#173709 и после сигурно ще ти поръчам

16.08.06
17:14

СПАМ
Ако няма какво да добавиш не пълни форума със излишен СПАМ
ASTOR

16.08.06
18:28

[quote author=“Body_Builder”]Чакам си първата поръчка от www.netrition.com ,веднага след,като дойде ще права втора.Ако някой иска да си поръча нещо да му го донеса няма проблем.Като му престигне му го пращам с наложен платеж по куриер(изцяло за негова сметка :wink: )Пишете ми какво иската на ЛС,а аз ще ви отг на каква цена мога да ви го донеса.Няма да ми давате предварително пари. :wink:

Ахх да те убия сега....Токущо се връщам с глутамин в ръка и чета темата....... :lol:  :?  :D

17.08.06
00:40

Много се радвам,че харесахте моето предложение.Но да сме на чисто за мен си вземам 10-тина лева,защото и аз имам разходи пак и си е занимавка по куриери и тем подобни глупости.Все пак никой не рабти за едното мерси.Примерно ако поръчката ти е до 100лв 10лв са ми достатъчни,но ако е по-голяма да кажеме 130-150лв мога да си взема и 20лв.Все пак поемам риск давам всичките пари от мен и ако някой се направи на луд аз обирам пешкира. :wink:
Давам примери No-Explode ви идва 85лв(мойте 10лв са вкл)в http://nutritiontarget.com/ е 111лв без доставката.40лв спестени мисля,че не са въобще малко.Lipo 6 ви идва за 70лв,ако не се лъжа. :wink:

head_hunter

17.08.06
10:06

Ясно е, че никой не работи за мерси, но все пак доста хора ще спестят някой лев от това /при това не малко/ няма как да не уважавам това което правиш. Още веднъж похвала от мен.

Още ме е яд, че прочетох ЛС-то с 3 минути закъснение!!! Малшанс абсолютен... прецаках се с по-лош бърнър и 15 кинта..

25.08.06
21:24

БодиБилдер  важи ли още офертата? Смисъл искам към средата на септември да си поръчам това онова :)

26.08.06
14:45

[quote author=“GH0$T”]БодиБилдер  важи ли още офертата? Смисъл искам към средата на септември да си поръчам това онова :)

Разбира се,секи момент трябва да получа първата поръчка,незнам защо се бави толкова много.Е все пак е във срок,днес е 14ден :wink:

27.08.06
09:10

Мн ме е яд че в тоя саит нямат на ultimate N creapure :(
Иначе ще си помисла ако реша да поръчвам ще ти пратя лс да се разберем ;)

ПП: Жалко че не правиш поръчки от бб.ком :)

Sourcemag

27.08.06
10:53

каква цена излиза за 10lbs Optimum Whey ?

27.08.06
14:56

[quote author=“Sourcemag”]каква цена излиза за 10lbs Optimum Whey ?

Няма смисъл,шипинга е много голям и протеина ти идва горе-долу колко е и тука.

Sourcemag

27.08.06
15:25

аз ако си го поръчам ми ляга 170-80лв тука е 250,мисля че 70-80лв са добра причина  :wink:

newbie

27.08.06
15:29

с колко % намаление сравнение с купуване от БГ ако поръчам от теб Креатин или Глутамин например ??

27.08.06
16:34

Прятели смятайте сами,нали затова ви е сайта.А за протеина-ще ти дойде 180лв.Ако толкова много го искаш мога да ти го поръчам.

Sourcemag

27.08.06
17:29

от стара загора съм обаче тва проблем ли ще е?ако не е проблем някаде кам 15ти септември ще ти пиша да ми го поръчаш

newbie

27.08.06
17:35

ех , дам , смятах , оказа се че няма файда ако ще взема само един продукт , например Power Creatine на Champion Nutrition 400гр там е някаде 13 евро + Шипинг 15 евро до тук става 28 евро , следтова 10 лв за тебе и 2-3 лева на куриера , ще излезе доста . може би кат спестя още  и ще взема няколко продукта ще излезе по-изгодно :) . Аре успех ти желая

28.08.06
11:58

Body_Builder пиши като ще изпълняваш втората поръчка защото  ще поръчвам със сигурност !!!

28.08.06
12:25

[quote author=“newbie”]ех , дам , смятах , оказа се че няма файда ако ще взема само един продукт , например Power Creatine на Champion Nutrition 400гр там е някаде 13 евро + Шипинг 15 евро до тук става 28 евро , следтова 10 лв за тебе и 2-3 лева на куриера , ще излезе доста . може би кат спестя още  и ще взема няколко продукта ще излезе по-изгодно :) . Аре успех ти желая

Цените са в долари,не в евро. :lol:

[quote author=“Kang”]Body_Builder пиши като ще изпълняваш втората поръчка защото  ще поръчвам със сигурност !!!

Ти си ми първия в списъка,спокойно. :wink: .Би трябвало днес или утре най-късно да са при мен.И веднага правя втората поръчка.

Получих поръчката :lol: .Утре правя втората поръчка,ще изпълня само две на Kanq,имах един бустер bsn,и един анимал пак.Нека хората,които искаха тези продукти да ми напишат по едно лс със следната информация:
Адрес,телефон и трите имена.И Kanq да ми напише каква му е крайната поръчка.За всички други ще поръчам след тази поръчка(т.е мах след 2седмици)Мога да изпълня и още някоя малка поръчка.Не приемам повече поръчки,защото си правя и една моя и цената идва доста голяма и митничарите могат да се усетят,като видят цена от сорта на 80$.

Не пускай поредни постове , използвай промени
ASTOR

29.08.06
22:52

Body_Builder виж ЛС.Аз до колкото сам разбрал няма да има проблем да поръчаш и по скапи неща щели да пишат по малко $$ на поръчката да избегнеш митото...

Sourcemag

29.08.06
23:08

запиши ме за след 2 седмици  :wink:

30.08.06
12:11

[quote author=“Sourcemag”]запиши ме за след 2 седмици  :wink:

Ок

04.09.06
19:21

Искам да помоля модераторите да ми затворят темата.Няма да изпълнявам никакви поръчки.Имах поръчка от този форум на стойност над 200лв.Изпратих я на посочения адрес с куриер и познайте какво всичко е лъжа. :evil: .Аз искам да направя нещо добро,а някой хора гледат само да развалят всичко.Продуктите си ги продадох,но занапред няма повече да рискувам.И преди да правя,каквото и да е добро дело за някой ще се замислям много за последиците.Не искам да споменавам името на потребителя не виждам смисъл.Просто той беше ми писал още при първата поръчка.

Съжалявам,но повече няма да се занимвам.Преди 2дена съм направил втората и не съм поръчвал за никой освен за себе си.Много съжалявам.Да си знаете и да не ми пишете повече лс.

Платиха ли ти го?

Мисля, че ако са те измамили е редно да напишеш потребителя и след това ще заключа темата. Ако не искаш ми прати едно ЛС.

04.09.06
20:37

Локвам я по желание на титуляра, той ако иска друго знае какво да направи :) а иначе какво да кажа не стига че момчето е точно и ви прави услуга, ами вие се и осирате - това бе и причината поради която на мен не ми се захваща с подобни организационни въпроси :)

Препоръчани продукти
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1