Чувал - побой :))

Темата е заключена.

17.08.06
21:05

Някой ще изкаже ли мнение дали побоя в/у чувал с пясък помага за сваляне на кг и има ли друга изгода от това да бъхтиш чувала 10 мин без да спираш или повече ;) смисъл да му вкарваш серий с крака ръце колена квото набараш и както можеш  :lol:  и знае ли някой къде в Пловдив има такива чували... мерси предварително ;)

моля не пишете с “болд”!!!
Йода

17.08.06
21:43

[quote author=“bmw320is”]Някой ще изкаже ли мнение дали побоя в/у чувал с пясък помага за сваляне на кг и има ли друга изгода от това да бъхтиш чувала 10 мин без да спираш или повече ;) смисъл да му вкарваш серий с крака ръце колена квото набараш и както можеш  :lol:  и знае ли някой къде в Пловдив има такива чували... мерси предварително ;)

тази тема ме кара да се смея и подбужда спам :lol:

калории ще изгориш, ама това надали е ефективно за изгаряне на мазнини

17.08.06
22:58

Идеята ми е да се разтовариш по този начин . Да си изкараш ядовете в/у чувала ;) а от там мисля , че като се мориш и потиш е логично да свалиш някой кг. А тия мазнини и калорий не са ми много ясно - би трябвало ако гориш калорий да гориш и мазнини - да отслабнеш ? Или нещо не съм разбрал  :roll:  :lol:

Bad_Boy_Killer

18.08.06
13:06

[quote author=“bmw320is”]Някой ще изкаже ли мнение дали побоя в/у чувал с пясък помага за сваляне на кг и има ли друга изгода от това да бъхтиш чувала 10 мин без да спираш или повече ;) смисъл да му вкарваш серий с крака ръце колена квото набараш и както можеш  :lol:  и знае ли някой къде в Пловдив има такива чували... мерси предварително ;)

Йода

Пич ти ако издьржеш и 1 минута без да спираш ша е добре камо ли 10 :wink:

18.08.06
13:25

Йода

Хмз..в тази “поредица”, за 10 минути може и да има някакъв ефект, само внимавай...че така като те чета, много вероятно от тази хаотична схватка чувала да излезне победител, а ти да си докараш бая травми... :)

18.08.06
14:51

Хахаха...

/1/ Побой не, технично трениране на удари обаче ще има добър ефект. Но за целта се запиши в някой кик бокс клуб, че да се научиш малко как става. Иначе наистина може да се контузиш.

2/ Чувала не е с пясък, да те светна. С пясък се използват за закаляване и са твърди като стена, не вярвам да искаш да налагаш тухли с юмруци...  Тухлите винаги излизат победителки :lol:

LU

18.08.06
15:00

Йода

Аз тренирам за културист,не за побоиник така че незнам дали ще мога да отговоря!
Ами недей отговоряй!
Йода

18.08.06
19:15

Предположих че ако са пълни с пясък ще са твърдички малко  :roll:  :lol:  с какво ги пълнят ?? Отвънка знам че са с кожа облицовани ама кво има вътре.. аз преди 3-4 год бях на кик бокс ама ми писна още 1-я месец и спрях да ходя иначе побоя на чувал мисля че ще помага както за сваляне на кг така и за изграждане на поне малко мускулна маса както и отренирване на различни удари  :)

така след предупреждението не спряхте да пишете с bold, съответно заключвам темата и отправям първо предупреждение за бан!!!
Йода

18.08.06
19:22

Е, щом така мислиш - запиши се на Тае Бо, поне няма да си строшиш ръцете.  :)

Препоръчани продукти
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1