ПОМАГАЙТЕ ЧЕ ИМАМ ПРОБЛЕМАЦИЯ !?

Urko

18.08.06
18:03

Така значи имам едно питане от близо 5 месеца пия добавки,по точно тези:
100% Whey Pro на JC NUTRITION - 60гр. веднага след тренирофка
Tri Creatine Malate също на JC NUTRITION - преди и след тренировка по 10гр.
Аmino 2700 на Universal - 3 таблетки 45мин преди тренировка и 3 веднага след тренировка.
В не тренировъчен ден пия 2 таблетки сутрин и 2 вечер само аминки.
Храня се както си трябва там всичко меса, яйца и т.н. Тренирам 5 пъти в седмицата
по час някъде всяка мускулна група в отделен ден и се пада някъде 2 дена тренирам 1 почивам после 3 тренирам 1 почивам. Та въпроса ми е следният лека по-лека качвам ма повече правя релеф отколкото качвам и
напредвам бавно с масата,та искам да ми препоръчате нещо дали да сменя някоя добавка,да почна ли да пия още нещо или проблема че качвам бавно е в тренирането 5пъти седмично.Айде който помогне ще му купя “UNIVERSAL ANIMAL PACK” да си го хрупа със здраве  :D .

18.08.06
19:07

Може би възстановяването ти е малко. Почивай поне по два дни. Ще видиш как ще се връщаш възстановен на тренировка и ще качваш по-бързо. Правилото е да си добре възстановен на следващата тренировка - това можеш да определиш по мускулната треска - тя трябва да е напълно отшумяла в мускулната група, която ще тренираш.

18.08.06
19:50

Има едно единствено решение - намали тренировките, увеличи храненето. Наблегни на базовите упражнения. Много тренираш, прекалено много. Ще усетиш и качване на силата като намалиш тренировките, сигурен съм.

БТВ: Заеби ги Джей Кей, не си заслужават парите. Американските или немските фирми, но Джей Кей малко мамят, затова (както всички други български фирми за добавки)!

18.08.06
20:11

[quote author=“YODA”]Има едно единствено решение - намали тренировките, увеличи храненето. Наблегни на базовите упражнения. Много тренираш, прекалено много. Ще усетиш и качване на силата като намалиш тренировките, сигурен съм.

БТВ: Заеби ги Джей Кей, не си заслужават парите. Американските или немските фирми, но Джей Кей малко мамят, затова (както всички други български фирми за добавки)!

Аз също бих се подписал след това мнение.

Успех

хехе, тенкс
Йода

Urko

18.08.06
20:27

мерси за съвета момчета ще увелича храненето видяло се е.по повод нещата на JC много отрицателни неща
чувам за тях,така че се е видяло че ще ги сменя само ми препоръчайте марка Universal или ... вие кажете.а да и
дали ми трябва нещо друго освен аминокиселините, протеините и креатина.айде продължавайте да давате добри съвети,защото хората имат нужда от тях. :wink:

а анимал пака? :lol:  :lol:  :lol:  Споко бъзик!
Йода

emergency_bg

18.08.06
22:22

ей късно видях за пака  :wink:
Подкрепям колегите за тренировките, за момента 3 пъти седмично ти е предостатъчно.Наблягай на храната и съня да е поне 8 часа.
Относно добавките, креатина надявам се не го пиеш 5 месеца без почивка  :idea:
Суроватъчния протеин 30 гр всяка сутрин, 1 час преди трен с овесени ядки и плодове някакви, 30 гр след тренировка  около 30 мин /не 60, щото половината не се усвояват/
аминото 10 тина минути преди тренировка и веднага след с някакви прости въглехидрати, и преди лягане.
това от мен

успех

Urko

19.08.06
11:05

ми креатина 2 месеца го пия после един цял месец почивам.обаче така и не казвате коя марка ще ми препоръчате да си сменя креатина и протеините,да ги сменя ли с такива на Universal? А за плодовете знам че уж бананите били с най-много въглехидрати и ям само банани като маймуна :) ,ако не е така казвайте преди да съм станал бабуин  :D .Иначе пак мерси за всички съвети които давате ма “UNIVERSAL NITRO PACK”-a ще си го делите на 4 като гледам  :wink: .
БТВ: как да пия добавките в нетренировъчен ден, да пия ли и протеини и т.н. (верно ще ви купя пакче  :P ма помагайте ей много съм надъхан като стана Mr.Olympia някой ден,ще кажа кои са ми помогнали с тренировките за да стана това което съм споко :D ).

19.08.06
11:38

Може да купиш Гейнър-Muscle Juice !!

emergency_bg

19.08.06
17:21

Аз за креатин съм доволен от биотек, оптимум, а честно казано и на нутрим не е лош.все пак биотек е само с 1,5лв по скъп и затова предпочитам него.
Вземането на добавките през почивните дни е много важно, защото дефакто тогава растеш.Както ти написах, протеина всяка сутрин, без значение дали е трен или почивен ден, креатина аз го пия в трен ден 5 гр сутрин и 5 гр след трен с бързи въглехидрати и глутамин, в почивен ден само сутрин 5 гр с глутамин и плодов сок.
За марките с оптимум, юнивърсъл, биотек, сайтек няма да сбъркаш

Препоръчани продукти
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1