Грег Валентино

7P

19.08.06
09:40

Я вижте този звяр :lol:

19.08.06
09:48

[quote author=“7h3 p0i$0n”]Я вижте този звяр :lol:

Тоя толкоз синтол си е набил че ти е бедна фантазията .....

zweio

19.08.06
10:12

Аз мисля, че той е пълен идиот, не само заради синтола а и като човек.

19.08.06
10:37

За това животно имаше бая теми.  Само го вижте като е бил по млад какво  готино тяло е имал http://greggvalentino.net/index.cfm?pageID=12&picSectionID=6

19.08.06
11:29

Ебати сопола грам не му тичат тия мускули.Пален олигофрен е за мен  :x

19.08.06
11:30

Гледах клип  с тоя урод и общо взето: Пристрастил се към Синтола, искал да става все по-голям и по-голям. Започнал да го разпространява и влезе в затвора.Там още по-усилено си бил синтол и т.н. Оплака се че ръцете ужасно много му се пълнели с кръв и периодично си цепи бицепса да изтече кръвта.И имаше едно негово заключение ” Всички Билръди ме мразят(пряко заради размера му )  :shock:  :D :lol:  8)

19.08.06
20:47

http://www.youtube.com/watch?v=svEJeN8ndes&mode=related&search=

19.08.06
21:09

[quote author=“RAMBO”]http://www.youtube.com/watch?v=svEJeN8ndes&mode=related&search=

Отврат, идиот, тоя е ...... :evil:

SNS

20.08.06
03:04

Гледах клип с тоя уида и общо взето: Пристрастил се към Синтола, искал да става все по-голям и по-голям. Започнал да го разпространява и влезе в затвора.Там още по-усилено си бил синтол и т.н. Оплака се че ръцете ужасно много му се пълнели с кръв и периодично си цепи бицепса да изтече кръвта.И имаше едно негово заключение ” Всички Билръди ме мразят(пряко заради размера му ) 

Първо Грег Валентино сигурно доживотно няма да си признае за синтола-просто толкова е “упорит” че не спира да си държи на неговата теория за “site injections” на тестостерон които са довели до тези размери.Второ той никога не го е разпространявал ами е бил стероиден дилър който също е търгувал със амфетамини и именно това му коства да загуби залата си “POWERHOUSE GYM” в Ню Йорк плюс редица още доходоносни дейности които са му носели доста прилични доходи без да се занимава с разпространение на стероиди.Ръцете му получиха абцес преди около година и това е единственият път когато си теглеше кръв от ръцете със спринцовка,което едва не му коства живота/имам предвид инфекцията/.Това между другото си го е филмирал сам и после тези кадри бяха използвани във документалния филм посветен на него и неговата идиотщина.Иначе на живо е голям пич и веселяк и няма нищо общо със арогантния и отвращаващ образ който си е създал чрез списанията и средствата за масова информация.Общо е прекарал почти три години в затвора.

20.08.06
12:35

[quote author=“emzo”]

Защо да е отврат ??? Просто човека си е поставил за цел да има огромни ръце и го е постигнал ... С цената на половината си живот ... Ако мога така да се изразя

dickhead

20.08.06
12:38

[quote author=“TREVATA”][quote author=“emzo”]

Защо да е отврат ??? Просто човека си е поставил за цел да има огромни ръце и го е постигнал ... С цената на половината си живот ... Ако мога така да се изразя

Поставил си е за цел да се обезобрази и го е постигнал с цената на половината си живот. Това го прави много повече от идиот.

20.08.06
15:06

Чудя се колко ли още теми ще пуснете за тоя идиот меко казано !!!

20.08.06
15:28

[quote author=“ASTOR”]Чудя се колко ли още теми ще пуснете за тоя идиот меко казано !!!

Аххххх тоя е брутален ве човек ахлелелел ........... Как си боте спринцовка след спринцовка в бицепса и изкарва кръв лелелел .... Промених си мнението за тоя тоя напрао е изруд ...

newbie

20.08.06
16:01

гадно ми стана след кат видя клипчето  :(

Препоръчани продукти
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1