Добавки за качване на килограми без фитнес

SH

20.08.06
09:18

Здравейте
Значи проблема ми е че съм трърде слаб и искам да кача 10 ина килограми (190 см. 70 кг.). Проблема е че нямам време за фитнес и нямам улсовия да готвя подходяща храна, но работя общо взето тежка физическа работа и си е общо взето като фитнес. Знам че има протеини и аминокиселини, които помагат за качване на килограми. Можете ли да ми кажете кои са най-добрите и кое е най-подходящо в моя случай?

20.08.06
10:38

Да ме поправят ако греша, но за да качиш някой килограм иска сериозно хапване.Все си мисля, че ако не тренираш голяма част от каченото ще е мазнини.
От друга гледна точка явно си с бърз метаболизъм и едва ли ще е толкова лесно да качиш.
Колкото до добавките, те не заместват храненето и не са магически.

20.08.06
13:48

Последно време много нашумяха гейнерите аз лично не ги одобрявам за себе си защото си имам килограми в повече но за хората с мн ниско тегло са си супер , има тема в която им пише цените погледни ги и си избери но да не е на бг фирма да е нещо американско . Сега има един доста нашумял  Muscle Juice или нещо такова .

SH

21.08.06
03:21

q me svetnete za tia geineri, efekti i drugi raboti, i taka li im e imeto ili taka gi nari4at prosto fitnesmaniacite. vaprosa e 4e kato rabotq i nqmam koi znae kolko palnocenna pochivka - tova problem li shte bade? az sam v 4ujbina taka che shte e neshto amerikansko
mersi

Петко К - тук се пише на кирилица. Прочети правилата!

RE

21.08.06
11:29

Да Гейнери се казват от Gain произлиза названието им.
Щом си в чужбина си вземи на Scitec, Optimum, Universal, Ultimate Nutrition или друга фирма от тоя ранг.

На Ultimate Nutrition -Muscle Juice или на
Scitec - VoluMass35 (35% protein + creatine) ще е добър избор. :wink:

Препоръчани продукти
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1