амино-избор?

ST

20.08.06
11:42

1-amino acid 1900 genesis -> http://www.fitnessbg.com/show.php?category=genesis&sub=amino
2-super amino 4800 biotech -> http://www.fitnessbg.com/show.php?category=biotech&sub=amino
3-amino 2700 universal -> http://www.fitnessbg.com/show.php?category=universal&sub=amino

кои според вас са най добри?

20.08.06
12:05

аиде и аз да попитам нещо мн се извинявам че така се намесвам в темата .
тези аминки на биотеч някой пил ли ги е и нека сподели доволен ли е бил.

20.08.06
12:10

от тези 3 вида сам пил само на universal и сам доволен от тях

ZO

21.08.06
22:50

universal са най-добри според мен.

Да Universal също са много добри може някои да говорат глупости че се пакетират тука в БГ и незнам си кви работи но аминокиселините си стават. Много ми е интересно тия на биотек как са и преди е имало теми за тях но никои нищо не пише за тези амино.

head_hunter

22.08.06
09:29

[quote author=“RejiMillar”]Да Universal също са много добри може някои да говорат глупости че се пакетират тука в БГ и незнам си кви работи но аминокиселините си стават. Много ми е интересно тия на биотек как са и преди е имало теми за тях но никои нищо не пише за тези амино.

Хаде тогава щом не се опаковат в БГ си вземи на Universal 2700 и на Genesis 1900 и ми посочи разликите защото аз не можах да открия такива. Пил съм ги и двете и от двете пикаеш като кон! И защо този ефект го няма да кажем при Amino Gold на Ultimate Nutrition? Пробвайте и други амино киселини и ще видите разликата.

22.08.06
10:17

[quote author=“head_hunter”][quote author=“RejiMillar”]Да Universal също са много добри може някои да говорат глупости че се пакетират тука в БГ и незнам си кви работи но аминокиселините си стават. Много ми е интересно тия на биотек как са и преди е имало теми за тях но никои нищо не пише за тези амино.

Хаде тогава щом не се опаковат в БГ си вземи на Universal 2700 и на Genesis 1900 и ми посочи разликите защото аз не можах да открия такива. Пил съм ги и двете и от двете пикаеш като кон! И защо този ефект го няма да кажем при Amino Gold на Ultimate Nutrition? Пробвайте и други амино киселини и ще видите разликата.

Абсолютно споделям мнението.Имам от доста време абсолютно същите наблюдения,но не съм споделял щото сигурно щяха да не помислят за луд,особено като се има предвид,че на Генесис ги имат за едни от най-добрите(и а зги пия в момента).Все пак не се наемам с твърдението,че и тях ги правят в БГ.И на външен вид и на мирис са 1:1 с 2700.Факт.За пикаенето Хънтъра го каза,така си е.
Поздрави.

Ха за пикаенето наитна е така и при мен беше същото но когато  ги взимах ги взимах с много други неща и не мислех че е от аминото.

Препоръчани продукти
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1