ДИНЯТА ???

KI

20.08.06
14:15

значи имам нужда от сваляне(доста мазнини),става ли главно храненен с диня и кросове по 2-3 км два пъти на ден ?
благодаря ви предварително !

20.08.06
22:09

[quote author=“kirildi”]значи имам нужда от сваляне(доста мазнини),става ли главно храненен с диня и кросове по 2-3 км два пъти на ден ?

НЕ, в никакъв случай не става! Динята съдържа изключително бързи въглехидрати, което възпрепятства понижаването на мазнините в тялото ти.

Най-доброто което може да направиш е да прочетеш повече относно храненето и да се научиш какво трябва и не трябва да ядеш.

Bad_Boy_Killer

20.08.06
22:23

[quote author=“tpd”][quote author=“kirildi”]значи имам нужда от сваляне(доста мазнини),става ли главно храненен с диня и кросове по 2-3 км два пъти на ден ?

НЕ, в никакъв случай не става! Динята съдържа изключително бързи въглехидрати, което възпрепятства понижаването на мазнините в тялото ти.

Най-доброто което може да направиш е да прочетеш повече относно храненето и да се научиш какво трябва и не трябва да ядеш.

Динята е 98% вода

21.08.06
11:47

[quote author=“Bad_Boy_Killer”][quote author=“tpd”][quote author=“kirildi”]значи имам нужда от сваляне(доста мазнини),става ли главно храненен с диня и кросове по 2-3 км два пъти на ден ?

Динята е 98% вода

Може, но останалите 2% са чиста захар. С висок гликемичен индекс е, и има 7 грама въглехидрати на 100. А при едно ядене отиват доста повече от 100 грама диня, може и кило и нагоре, което прави доста.

21.08.06
13:51

Значи излиза че динията зарежда с energy?

Препоръчани продукти
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1