Ново начало:)

20.08.06
16:43

Добър ден. Решил съм да коригирам тялото си и ми трябва експертно мнение. Имам голям, мазен корем а нагоре съм доста хилав. За съжаление в момента
(а и в следващите 9-10 месеца) не мога да посещавам фитнес зала. Вкъщи имам лежанка и дъмбели. Започнах да правя разни упражнения за корем, гърди и бицепс, но ми се струва, че всичко е доста хаотично и може би няма да има желания ефект. Какви точно упражнения трябва да правя, колко често в седмицата и най-вече може ли някой да ми препоръча подходящ хранителен режим и хранителни добавки за сваляне на корема и същевременно за повишаване мускулната маса на гърдите и ръцете. В момента тежа 76кг, висок съм 172см и съм на 27 години. Благодаря ви предварително.

20.08.06
16:47

Лежанка и дъмбели като начало е достатъчно.
Прави лег, полулег, флайс за гърди. Сгъване за бицепс и скотово с дъмбелите ако намериш подходяща плоскост. Може с тесен хват да работиш за трицепс, с дъмбели за рамо. Варианти много. За гръб чукчета. Ако можеж да се набираш още по-добре.
За хранителен режим прочети форума или сайта има много информация за да си изготвиш и да го пуснеш за одобрение.
За корем кардио упр. комбинирано с НВД. А за упр. коремни преси, вдигане крака от вис/лег.

Препоръчани продукти
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1