L-карнитин и сън

23.08.06
10:50

пия от седмица L-карнитин сутрин 2 по 500мг и след час тренирам(фитнес или бягане).прочетох обаче,че трябва да се пие по 4-5гр. на ден.проблема е че не всеки ден имам възможност да тренирам по 2пъти.пробвах няколко дена да го пия ве4ер преди лягане,само че определено ми се отрязява на съня.това нормално ли е?на някой отразява ли му се така-цяла вечер се будя и спа неспокойно.засега реших да не го пия вечер.и друго-ако пия вторите 2 хап4ета примерно в 7-8 ве4ерта , 4ас след последното ми ядене и без да тренирам ще има ли ефект?да ви кажа за седмица нямам никаква разлика в килата(много обезсър4ително) :roll: еее,сигурно иска време,ама нали отначало ефекта е най-силен...

Въобразяваш си за съня. Л-карнитина не оказва влияние върху съня, по скоро е от жегите напоследак и аз немога да спя.

може и така да е щом казваш.то щом с кленбутерол можех да спа най-вероятно си прав.добре де като спиш как така пак деиства L-карнитина,нали трябва натоварване.и друго-примерно когато мога и вечер да тренирам ще си го пия преди тренировка,а когато немога-преди сън.дали ще има ефект ако не е по една и съща схема всеки ден?как мислиш?

23.08.06
12:31

[quote author=“boriana_halvadjieva”]и друго-примерно когато мога и вечер да тренирам ще си го пия преди тренировка,а когато немога-преди сън.

Хора четете !
На този въпрос отговор има тук:
http://www.bb-team.org/forum/viewtopic.php?t=17497

ееее,това за 3ти път го чета...мерси все пак-този път го четох многооооо задълбочено :lol: !

Препоръчани продукти
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1