Препоръчайте ми хранителни добавки,с които да кача 4-5-6 кг.

TO

23.08.06
14:02

Здравейте първо  :lol: Може ли да ми препоръчате хранителни добавки,с които да кача 4-5-6 кг.Ако може и цена на хранителните добавки.До сега съм взимал бирена мая ама тя само отваря апетита а на мен ми трябва да надебелея от хранителните добавки БЕЗ мазнини.  :wink:  :wink:  :wink:

23.08.06
14:44

първо можеш да си кажеш стажа...второ искаш да надебелееш без мазнини  :)  това предполагам искаш да кажеш искаш да качиш чиста мм...затова ти трябва добър хр. режим...без него няма как да качваш само чисто...и можеш да добавиш някоя добра суроватка...цените виж ги във форума има специална тема за тях...успех

TO

23.08.06
14:46

Mерси. :lol:

RE

23.08.06
15:21

[quote author=“toyota_racing”]Здравейте първо  :lol: Може ли да ми препоръчате хранителни добавки,с които да кача 4-5-6 кг.Ако може и цена на хранителните добавки.До сега съм взимал бирена мая ама тя само отваря апетита а на мен ми трябва да надебелея от хранителните добавки БЕЗ мазнини.  :wink:  :wink:  :wink:

Май не си се изказал както трябва -  да надебелееш без мазнини звучи странно, но разбирам за какво говориш.
Ще ти помогне суроватката, но съчетана с добър хр.режим.ако избереш изолат още по-добре.

Препоръчани продукти
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1