Хранителен режим

24.08.06
15:59

значи става вапрос , че си харесвам теглото за годинките (72кг , 178 видок , 17г.) и искам да си напрая хранителен режим и сега знам чи за да си поддържам теглото ми е необходимо да приемам калории толкова колкото съм изгорил за целият ден , да обаче примерно единият ден ходя да бягам , другият да карам колело и отделно кат съм на даскало когато ми кажат ходя на гребане и ходя по 3 пъти в седмицата на фитнес , еми вапроса ми е следния: всеки път ли трябва да изчислявам по колко калории горя и след това да изчислявам и каква храна да приемам за да ги възстановя ?

и също добра идея е които желае да си кажи хранителният режим (било то НВД или за покачване на маса) , за да ги огледам и да си напрая сметка доло горе , защото все пак за първи път ще си правя хранителен режим

Благодаря предварително!

24.08.06
16:24

[quote author=“bezstrashen”]

и също добра идея е които желае да си кажи хранителният режим (било то НВД или за покачване на маса) , за да ги огледам и да си напрая сметка доло горе , защото все пак за първи път ще си правя хранителен режим

Благодаря предварително!

Има достатъчно написани такива, прегледай темите в този и другите раздели за хранене и ще намериш много режими.

24.08.06
17:08

окс Петко К за туй написах ако иска , аз че ще огледам ... дам спокс , ама нещо за по горния абзац който съм написал ?

Препоръчани продукти
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1