Какво мислите за новата марка best body nutrition.

ST

25.08.06
15:40

Какво мислите за новата марка  best body nutrition. Кои продукти сте използвали и какво ви е мнението за тях

head_hunter

25.08.06
16:50

Каква е тази марка дай линк към техни продукти - така на много хора не им говори нищо!

http://www.best-body-nutrition.net/

27.08.06
01:45

Начин на употреба и дозировка
От един до три пъти на ден по една доза - 30 g прах (около 2 супени лъжици) с 300 ml вода или нискомаслено мляко

Опаковки
Нето тегло - 750 g = 25 дози
2300 g = 76 дози
Вкус
Шоколадова сметана
Енергийна стойност/калоричност
Протеин
Въглехидрати
Мазнини
Стойности на 100 g
1601 kJ/378 kcal
74,0 g
8,0 g
5,8 g
в доза*
865 kJ/204 kcal
29,0 g
18,4 g
1,6 g
* Дозировка: 1 доза = 25 g прах в 300 ml нискомаслено мляко или вода
**RDA = Препоръчителна днвна доза в%
последно дозата 30 или 25 грама е щото ако е 25 ми е много интересно как за 25 грама прах ще съдържа 29 грама протеин и 18 грама въглехидрати !!!!!! безумииииеееееееееее
много ми е интересно това инфо ! проверих дали грешката не е само на бг сайта , но не е !
как е възможно в 100 грама продукт да има 74 грама протеин а в една доза 30 грама да има 29 грама протеин ! много яко !
а още по-фрапантно е съдържанието на въглехидрати ... в 100 грама продукт са 8 грама а в една доза 30 грама са 18 грама -безумие направо !

не знам аз ще си взема да го пробвам пък ако не ми хареса ще продалжа да плюя  :lol:

Sportex

27.08.06
01:50

batspirooo - вероятно броят и млякото. То не вероятно а направо си го броят. :o

ST

27.08.06
13:38

Прави сте наистина има тази грешка. Предполагам е печатна грешка, все пак това са германци, не българи :).  Братовчед ми е в Германия и ми каза, че продуктите на тази фирма (спомена ми някакво друго име и каза че те произвеждали няколко марки сред които и бест боди) набирали огромна популярност откакто Мултипауър не се правели в Германия и са много харесвани там.

Вече си взех едно 750 грама суроватка. Първо впечатление разтваря се добре и не ме подува, а вкуса е много добър.

В магазина им в Красно село ми казаха, че доста културсти са на тяхни продукти - споменаха и Драганички.

25.09.06
18:03

Взех си от техния протеин, да попитам дали това което пише на кутията е същото което се съдржа, щото кат се праи в БГ винаги имам едно на ум

25.09.06
19:00

драганички е с powerfood!

Препоръчани продукти
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1