Въпрос, свързан с амино-киселините

ИВ

26.08.06
17:57

Какви амино-киселини можете да ми предложите ? По какъв начин се взимат  ? Какво ще стане, ако ги спра ?

27.08.06
01:11

BCAA си земи на universal nutrition , scitech , biоtech . вземат се орално под формата на хапчета или капсули а има и на прах ! ако ги спреш ще имаш пари за биричка  :twisted:

ИВ

27.08.06
12:09

[quote author=“batspirooo”]BCAA си земи на universal nutrition , scitech , biоtech . вземат се орално под формата на хапчета или капсули а има и на прах ! ако ги спреш ще имаш пари за биричка  :twisted:

Благодаря ти за отговора, batspirooo. Но исках да знам, дали ще изгубя резултатите, които съм постигнал с тях ?

27.08.06
12:17

то без диета квото и да пиеш резултати слаби ! и да пиеш аминота и да ги спреш след това разлика няма ! няма да свалиш грам мускул

ИВ

27.08.06
14:15

[quote author=“batspirooo”]то без диета квото и да пиеш резултати слаби ! и да пиеш аминота и да ги спреш след това разлика няма ! няма да свалиш грам мускул

Естествено, че без диета няма да стане ! Аз диетата и сега си я въртя, просто питах информативно, за да съм сигурен, че парите и усилията няма да са на вятъра.

RE

27.08.06
14:50

Ще ти препоръчам на Юниверсал.Добри са!

Препоръчани продукти
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1