Какво мислите за моята диета?

26.08.06
23:54

Здравейте, вече около месец съм на диета, без газирано, сладко и хлебни продукти.
Тренирам си всеки ден сутрин по 50 коремни преси и дигам тежести 5 серии по 10 пъти с почивка 1 минута между сериите с тежести от по 30кг.(гърдите и корема ми са се стегнали, що годе, но имам още доста сланина... ;(.)
Карам я на:
Ориз, пилешки гърди, картофи и яйца - това са варените продукти. общо около 200 грама пилешки гърди, 2 средни картофа 100 грама ориз и всяка сутрин по 1 айце.
Ябълки(зелени)(3), Зеле(1/4)
и около 2 литра вода.
това е приблизително всеки ден.
От началото на този месец съм отслабнал с 7кг.
Какво мислите за диетата ми? Добра ли е? Имате ли да внесете подобрения?

28.08.06
13:37

:) Браво... що не намалиш темпото на отслабване?

И аз ям горе долу, колкото теб, а тренирам повече от теб и за 3 месеца съм отслабнал 7 кг.  :shock: Смятам, че скоростта ми е разумна и евентуално до края на Септември, ако сваля още 4-ри ще е добре, но може и до края на Октомври. После спирам, че само ребра и кожа ще остана, а трябва да почна и мускули да трупам вече.

Бързото отслабване не е добро, защото после се дебелее бързо. Аз още не съм свикнал с това да ям малко, но вече не ме гони този глад, който ме гонеше в началото.

28.08.06
13:52

абе... до 4ти клас бях слаб, отидох в болница за 1 месец и ме натъпкаха с хапчета и станах дебел... от 23кг на 45кг...
6ти клас бях 60кг, 8ми клас бях 75кг. после отидох в болница за 2 месеца... натъпкаха ме с простотии... станах 100кг... :( и от тогава не съм спрял да дебелея... ся съм 130кг, а съм на 17 год.
Искам да отслабна с 30кг за да стана 100.
И ся се надявам с тая ми диета да постигна целта си, ако я постигна, не вярвам повече да стана дебел.
Според вас, възможно ли е с тая диета да отслабна?
п.п.
Взех си велоергометър и лежанка с тежести. правя вече
40мин на велото
сутрин и вечер по 20 коремни преси
5 серии по 10 пъти вдигам 20кг
Да продължавам ли така или да променя някой работи, говоря за храната, нужна ли ми е повече храна или да я намаля?

направо ме замисли с тези кила-много гадно е станало дето са те тъпкали в болницата с тея истории.познавам хора,които след болест са качили страшно много ...гадно си е.иначе по добър път си тръгнал-ти виждаш,че от това което правиш има ефект-продължавай така!мисля,че храната ти е дОстатъчно.пробвай да намалиш въглихидратите до минимум(аз сега съм на НВД),да видим какво ще стане.още нещо-я се опитай да побягаш малко :wink: ,ефекта е добър,а за сваляне на кила е даже по-важно от вдигането на тежести(според мен де).може да ти трудничко от начало,защото ще ти тежат килата,ама и по по-малко да бягаш пак си е нещо :) УСПЕХ!

28.08.06
15:11

[quote author=“boriana_halvadjieva”]направо ме замисли с тези кила-много гадно е станало дето са те тъпкали в болницата с тея истории.познавам хора,които след болест са качили страшно много ...гадно си е.иначе по добър път си тръгнал-ти виждаш,че от това което правиш има ефект-продължавай така!мисля,че храната ти е дОстатъчно.пробвай да намалиш въглихидратите до минимум(аз сега съм на НВД),да видим какво ще стане.още нещо-я се опитай да побягаш малко :wink: ,ефекта е добър,а за сваляне на кила е даже по-важно от вдигането на тежести(според мен де).може да ти трудничко от начало,защото ще ти тежат килата,ама и по по-малко да бягаш пак си е нещо :) УСПЕХ!

ако карам колело или съм на велоергометъра няма ли да има същия ефект като бягането?

иди бягай и ще видиш разликата :roll: ако добре си изкараш водата с бягането сам ще усетиш,че разликата от колелото е бая голяма.за мен лично бягането има доста по-дорър резултат от колелото(при бягане се натоварва доре-долу цялото тяло,пък и доколкото знам повече калории се горят).ако се чудиш кое да правиш,я вземи и двете :lol: -от спорт лошо няма!

28.08.06
16:17

[quote author=“boriana_halvadjieva”]иди бягай и ще видиш разликата :roll: ако добре си изкараш водата с бягането сам ще усетиш,че разликата от колелото е бая голяма.за мен лично бягането има доста по-дорър резултат от колелото(при бягане се натоварва доре-долу цялото тяло,пък и доколкото знам повече калории се горят).ако се чудиш кое да правиш,я вземи и двете :lol: -от спорт лошо няма!

offtopic
абе, какво значи да си изкараш водата? това някакъв термин ли е?

FI

28.08.06
17:52

Защо трябва да си изкарва водата аз мислех, че мазнини иска да сваля! :oops:

Незнам дали е много удачно 130 кг човек да тича, голямо натоварване на ставите е, нека първо да свали малко пък тогава да търчи. :?

:lol: имах впредвид да се поизмориш.казах го преносно-т.е да се поизпотиш :wink: пробвай да видиш как ще ти се отрази и пиши!

29.08.06
23:23

Приятел, бягането му е майката.. колелото също ще ти помогне доста.. но само знай че по добър резултат от бягането няма....
Бягай сутрин на гладно, вземай по 2 хапа л карнитин и яко бягане, говорим за сутринта.
На обяд като се нахраниш, след 1 2 часа пиеш 2 хапа л карнитин , хващаш колелото и въртиш 30 мин и така :)
Искам само да знаеш, че гладуването незначи - диета. И незначи бързо отслабване.

успех

Препоръчани продукти
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1