въпрос за genesis 1900 мг аминота

29.08.06
20:34

пише ,че трябва да се вземат по 3 пъти дневно по 3 таблетки .
преди , след тренировка и преди лягане . ок , но пише също така , че се приемат заедно с храненето !
та въпроса ми е вие как ги приемате ? колко време преди и колко време след тренировка , защото не виждам как ще хапна за да зема аминотата и ще ида в залата с пълен корем !
час преди тренировка ли как ?

29.08.06
21:43

Ми те са млечно яйчни макар, че по тях никъде не пише.Пише само, че са бавни, от което аз поне разбирам, че можеш и 2-3 часа преди тренировка да си ги пиеш.Аз пия по 3-4 вечер преди лягане.

29.08.06
23:07

batspiro,принципно най-добре се усвоява на гладно.Аз пия същите и в тренировъчни дни пия по 3 сутрин,3 преди трен,3-след и 3 вечер преди лягане.Иначе в нетренировъчни си пия 4 сутрин на гладно и 4 преди лягане.Смятам,че това е най-удачното време за приемането им,макар,че ако човек има пари може и по повече да пие.
Поздрави.

29.08.06
23:25

Jay_C мерси за инфото ще пробвам по троя метод да видя кви ше са резилите . дано и при мен има ефект . принципно се притеснявам да ги пия на гладно щото имам невероятно бърз метеболизам ! ям нещо сутрин и след обяд вече плува по канала . но ще пробвам пък ако не стане ще ги пия с храненето .
Поздрави.

30.08.06
21:41

Ако имаш пари пий по 5 таблетки , но това ако преди тренировката не пиеш и суроватъчен. Ако преди тренировката пиеш и суроватъчен според мен не ти трябват. Тогава можеш да пиеш след тренировката , но по-голяма бройка.

Препоръчани продукти
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1