Lipo 6

dae

29.08.06
20:49

С какво мога да комбинирам Lipo 6 за да има максимален ефект и като го зимам как е по-добре да тренирам само кардио като махна силовите тренировки или да си редувам силова/кардио/силова/кардио ... като 6 дена тренирам 1 почивам ??

29.08.06
21:40

С диета  :wink:
Липото си има основните съставки, така че .... ако можеш да си намериш:
Sesamin
Sesathin
Sesaglow
Melting Point
това са ти вариантите.Не го смесвай със друг stim бърнър ! Ако не можеш да си намериш горе изброените продукти  - Super Cuts 3 или Cuts II + Л-Карнитин също е добър вариант.

Vaporize, sesamin, fish oil или друг non stim бърнър  :wink:

dae

30.08.06
21:33

Мерси за диета знам естесвено  :P ... не казахте за тренировката на кардиото ли да наблягам или да е продължавам както си е ???

newbie

30.08.06
22:46

Тренирай така , и кардио и силова , просто спазвай диета , изключвай до колкото можеш въглехидрат за да може тялото да ползва мастни киселини за енергия , така ще свалиш само мазнини

dae

30.08.06
22:59

най-голямата глупост която сам чувал

newbie

30.08.06
23:23

ми когато тренираш изгаряш смес от глюкоген и мазнини , точно затова е целта на НВД , за да намалиш нивото на глюкогена като не ядеш много въглехидрат и така да ползваш само мазнини за енергия , така ще можеш да запазиш повече мускулна маса .
И много не ми е приятно когато някой дава съвети и другия кат не му харесва и веднага го счита за глупост , нали искаш съвет , аз ти давам някакъв , логично е да питаш “защо” като смяташ за нелогично  а не да го считаш за глупост

dae

30.08.06
23:27

грешка човек прочетох да ям колкото се може повече въглехидрати ,за което се извинявам напълно прав си  :oops:

newbie

30.08.06
23:38

дам , няма проблем :) , и аз сега го прочетох тъпото ми писане , лесно е да се обърка човек  :) , но да ти кажа че НВД не гарантира намаляване на теглото а негативен калориен прием ,НВД просто помага докато свалиш да свалиш  мазнини повече  . Аре успех със тренировките

31.08.06
01:42

аз бих из4акал да вземам ЛИПО 6 бих го взел ве4е в последните седмици или последният месец  то и за толкова стига тогава бих нанесъл удара  :lol: от самото на4ало или карнитин преди тренировка с греупфрути и кафета когато ве4е влезеШ в застоя  взимаШ ЛИПО 6   и запо4ваШ да въртиШ въгл. за да има ефект, казвам ти го от ли4ен опит поне аз така се издъних и сега настъпвам втората кутия ЛИПО 6 за да се  самонакажа за тъпата ми греШка  :twisted:

dae

31.08.06
12:47

Прав си но аз от 1 месец се въртя на 90-89кг така че мисля че сам в застоя иначе на НВД съм от 2 месеца и 1/2 :) така че мисля 4е му е времето  8)

Препоръчани продукти
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1