болки вляво

emergency_bg

29.08.06
22:20

дали някой може да ми каже на какво може да се дължи постоянна болка вляво от стомаха, днес цял ден ме боли и болката е като от вътрешен орган, не мускулна или разтежение, тъпа но постоянна, дори не мога да се изправя добре.
Ще съм ви благодарен ако помогнете, изненадах се че на тема медицина ж гугъл намерих само саитове на врачки, китаиска медицина, астрология и т.н.

Пускай темите си в правилните раздели
Местя я
ASTOR

29.08.06
23:06

Може да е от умора. Иначе и мен ме е боляло така, но винаги ми минава...организъм - кво да го праиш. Въпреки това, цял ден е прекалено дълго време...

_M

29.08.06
23:19

emergency_bg ако до утре не мине се прегледай братле,шега не бива.и стига с тая бабешка медицина

emergency_bg

30.08.06
12:01

Астор, сори за грешния раздел, не знаех досега че има самостоятелен за травми и контузии.
Ходих на лекар за всеки случай, оказа се че болката е мускулна след тежката тренировка за корем в понеделник, комбинирано с жестокия варненски дъжд  :)
Аз най се притеснявах да не е свързано с бъбреците и затова отидох.
Благодаря на всички, които се включиха.

Препоръчани продукти
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1