ефект от НВД

30.08.06
09:15

Започнах НВД с голямо недоверие,мислих че няма да има резултат,тъй като съм правила много диети при които се яде много малко,а резултат нямаше...днес ми е 5ти ден от НВД и съм изключително доволна-отслабнах с 1.50 кг.може да ви се струва малко,но за мен това си е страшен успех,тъй като реално нямам особено много за сваляне(вече съм 45.5кг на 164).изключително се радвам че попаднах на този форум-много неща ми станаха ясни,много хора ми помогнаха.ее,рано е още да се радвам,ще видим как ще се движат килата,но изкам да кажа:БЛАГОДАРЯ!
Нещо интересно:изглежда така утвърденото становище за кръвните групи не е вярно :roll: аз съм А кръвна гр.,а според това,диета с месо и млечни би трябвало да няма резултат...само че има :wink: Бих призовала всеки,който не е пробвал НВД да опита!
я споделете какви са били резултатите при вас първата седмица-ще е интересно да се види :)

CR

30.08.06
09:21

аз съм от около месец, също имам малко да свалям, няма да коментирам твоите данни колко абсурдно ми звучат (защото аз съм 1.65 и целта ми е в най-добрия случай да сваля до 48-49 кила, което ми се вижда малко в сферата на science fiction, ама както и да е). 1вите две седмици свалих 4 кг и станах 50 и после спрях да свалям, после бях нам оре и не бях тренирала и съм качила малко, ама продължавам сега доста мотивирано, защото видях, че определено има ефект. обаче явно организмът мн бързо се адаптира и изтървеш ли му за малко края и се прецаква всичко, но явно е мн индивидуално...

и аз се притеснявам,че 2та седмица ще е налице голям застой... :roll: (не се надявам да сваля повече от 0,5).но като цяло ще съм доволна дори цялостния ефект на диетата да е 2 кг.
колкото до теб-може би имаш повечко мускули и затова си по тежка.абе то си е и до структура на тялото.я не се обезсърчавай,аз преди 3 години бях 54кг. и мога да ти кажа,че е нужно да проминиш изцяло хранителните си навиции да си изключително упорит за да може ниското тегло да остане постоянно...и това естествено става многооооооооооо бавно.

FI

30.08.06
11:09

Моите резултати от първата седмица на НВД са, че свалих 1 кг. Вече съм 5-та седмица на стриктно НВД и свалям на седмица по килограм. :)

Започнах 65 кг
Ръст 162 см
Възраст 25 години

Целта ми е 53 - 54 кг, защото след това започват да ми стърчат отвсякъде кокали и това хич не ми харесва. (преди съм била в един период и 48 кг и бях просто като бухенвалдски манекен).  :?

eee,ти си знаеш колко ти трябва да свалиш,но като цяло при теб нещата са добре-нямаш застой. това е защото имаш за сваляне.аз съм сигурна,че на 3-та седмица няма да мърдам и грам...

CR

30.08.06
12:08

значи, аз стигнах преди 2 седмици на 49-50, абе не знамколко то4но, преценявам се по дрехите и се тегля на моя си механи4ен кантар, сутрин на гладно - нали така трябвало. ама ме мързи да се меря.
мисълта ми беше, 4е на тия кила по4ти бях по4нала да се харесвам, съвсем мъни4ко шкембенце за изчистване беше останало, то това ми е и основния проблем де, аз дупе и крака дебели нямам, “само” коремче и дръжки на любовта... та така
ами заради застоя мисля да увелича кардиото и от понеделник съм спряла млечните, защото знам, че поп принцип пречат на свалянето. да видим до кога ще издържа, че мн обичам сирене, ама тва е друга тема

еееее,мацка,много си приличаме с теб-и аз имам само дръжки да свалям.задника ми е супер кльощав,краката ми са много добре,корема ми е плосък ама тея дръвки са много гадни-като облека нещо с паднала талия и ми е много отвратно като видя как стърчат(хубаво ще е някой да напише някакви упражнения за тях-ако изобщо има такива,там май мускул н :?
иначе и аз като теб много обичам сирене-салата без сирене немога да ям.много ми е интересно как ще ги намаля тея млечни ако се наложи,ама ще я мислим...
иначе за тегленето-сутрин на гладно,на голо и на изходено :P .хубаво е да вземеш един метър и да се мериш-така ще прецениш най-вярно какво се случва с теб :wink:

CR

30.08.06
14:18

абе меренето е малко относително при мен, понеже имам проблеми с корема - имам предвид както с тлъстинките по корема, така и с перисталтиката и ми е малко сложно хем сутрин, хем на гладно, хем на изходено да се тегля и меря
а пък ина4е за паласки няма упражнения - само кардио
ама май само с кардио не трябва
ти какво тренираш?

хехехе,пак съвпадение-и моята перисталтика хич я няма(развалих си стомаха от диети),затова съм постоянно с разхлабващи чайчета.
ами ходя на фитнес 3пъти в седмицата,4 дена ходя сутрин и вечер да бягам,карам си колелото на пред-назад и изобщо напоследък здраво претренирвам.почивен ден нямам-така ми е гот,всеки ден ми се спортува.това с тлъстинките по корема си е гадно и до голяма степен зависи от структурата на тялото.аз примерно имам широк кокал, и ханша ми винаги ще ми е проблемна част :roll: няма начин-заради тази част от тялото си трябва да съм упорита в диетите и настоятелна в спорта...
не е лесно да поддържаш красиво тяло :wink: някои ми викат:”абе,що се мачиш,що си на диета,що толкова спортуваш-ми ти си си добре?”така ли немогат да разберат,че съм добре на външен вид,защото не съм спряла да работя над този вид :P
това е,мила...борбата с килата край няма почнеш ли я веднъж!

CR

30.08.06
16:29

мдам, тва е кофти и просто мразя всички, на които не им се лепи, а ядат като луди всякакви боклуци - вафлички али бали
то нали преди и аз бях така, ама вече не знам защо не съм
може и от егн-то да е, ама едва ли толквоа съм престаряла...

какви чайчета пиеш?
сание?

стига де,от егн-то дгуг път.това дето си пазила диети,затова после ти се струва че ти се лепи-нормално явление...
чайчетата:попринцип съм на сена на Биопрограма(уж е по-безобиден),а в момента съм на Сание(не че има някакав отслабващ ефект де)
иначе ако не си пробвала може да ти помогне за червата Хуск(има си някакъв ефект,ако не си критичен случай като мен).
И да знаеш:да не те е яд,че някои си ядат квото им падне.да се тъпчеш с боклуци не е работа :wink: ако не друго поне ще сме здрави-имам наблюдения,че откакто не ям всичко определено съм много по-здрава.чак сама си се чудя-2 години без настинка?!странно а?!
хехехехе-абе да се гъчат там с банички и вафли и после да викат:”аааа,ти що нямаш целулит?”

CR

30.08.06
17:14

ааа хахаха
тва посленото ми хареса
пробвала съм хуск, гадна раббота, никакъв ефект
от сание имам мн зверски болки в стомаха, а и не е ясно кога ще ме гепи
от “натуралните продукти” съм пробвала кво ли не - горещо прясно мляко с череши, кафе с цигара на гладно, йок ефект
имаше ефект от трици с кисело мляко за закуска, но за кратко
обиновено съм на гуталакс или на шоколад4етата
ако мн тежко стане положението - бизакодил
ина4е какъв е тоя чай - сена на биопрограма - така ли пише на опаковката? само сена?
сега 4етох за някакъв нов продукт - БЕКУНИС - има го на 4ай, таблетки и май на сироп
ама малко ме е страх да го пробвам

абе ти много силни неща приемаш-недей така!!!значи отиваш в аптеката и като кажеш”сена” на биопрограма няма как да го няма(навсякаде го има)сената когато е на чай е по -безобидна.в шоколадчетата е на прах и много колики предизвиква(поне при мен).иначе незнам защо те “хваща ” когато си иска.аз пия вечер един чай(сена или сание)точно преди лягане.на сутринта като станеш-знаеш :lol: с тея капки,сиропи,хапчета не е работа-поне като пиеш чай ще знаеш че си е билка...това ще те посъветвам!

CR

30.08.06
17:44

ами... тегава работа

Препоръчани продукти
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1