Креатин+Глутамин доволни ли сте?

30.08.06
17:34

Пили ли сте 2та продукта заедно?И доволни ли сте от ефекта , защото смятам скоро да започна и аз да ги пия?

shadow_

30.08.06
19:05

Ми аз сам ги пил и определено останах доволен от ефекта обаче като ги пих бял включил и протеин, съветвам те и ти да го добавиш кам комбинацията. :)

по здрави

JI

30.08.06
19:15

от никакви добавки досега не съм доволн освен яко плсукане на месо и тн ама явно щото само бг съм ползвал затова .

Nikito1

30.08.06
23:30

Ами повече сила,по бързо възстаноявяване,повече водна задръжка,подпухналост,абе има си и хубави и лоши страни,но като цяло лично аз предпочитам само протеини.

31.08.06
00:17

Другият месец ще правя тази комбинация и някаде бях 4ел 4е  не е добре да се пият заедно /в смисъл след тренировка да се вземе само едната и след 4ас и нещо другата/. Някой да даде мнение ?!

31.08.06
01:28

yoyo 1 съветвам те да вземеШ креатина с прости въгл. пример  декстроза + една капсула от 500мг. Алфа Липоева Киселина с глутамин 5гр и след това протеина по то4но 30 мин. по късно, много хора в залата която посеЩавам си правят еи такива формули и като ги гледам са доволни, от там нататък ти ве4е знаеШ от къде да си ги поръ4аШ  :wink:  porque señor SANTONJA te va cobrar un paston ahi a MALLORCA como me gastaba yo la pasta antes sus putos suplementos :twisted:

31.08.06
04:27

valentinik46
Благодарско за отговора, но сега изникна и друг въпрос. Гледах тази Алфа Липоева Киселина в бб. и излезе също и витамините на ОН. Тях ли да пия с креатина или да си взема отделно ??

31.08.06
10:01

за витамини бих ти предложил друга марка не си взимаи оптимум,просто виж класацията на бб.ком евтини са и са добри, а  ако искаШ пак от витамини вземи си на марката ISS няколко пакета мисля 4е струваха 9 долара например два пак са ти достатъ4ни за 60 дена после си вземи другите и това е , взимаи ги  сутрин заедно с яденето ги поглъЩаШ хап4етата без вода, а АЛК с креатина и глутамина след трен.

02.09.06
01:11

Благодарско.

Препоръчани продукти
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1