Тенис на корт

30.08.06
20:12

Тренирал съм 7 години тенис на корт от малък, направих пауза от сорта на 3 години и започнах пак днес. Тенис на корта за кой мускули спомага за развиването им. До колкото забелязах предмото рамо наи много, горната част на гърдите, задното само в сервисите и краката. Ходя на фитнес от 1 година и няколко месеца

newbie

30.08.06
21:52

според мен би трябва да имаш силно рамо , силни китки и бърз рефлекс за тази игра , аз лично съм играл 2 пъти , не можах да уцеля топката и виках “аре това не за мене”  :lol:

30.08.06
22:02

И аз съм тренирал тенис в рамките на 3 години активно,но се отказах  :wink:
Главно при тениса се натоварва предното и средно рамо,а при някой вид удари и задното.Трицепсът също участва в натоварването и както ти каза горната част на гърдите(но там по слабо).

shadow_

30.08.06
22:34

Тренирал съм тенис около 10 години като през около 5 от тях активно се състезавах и бях доста напред в ранклистата.Според мен рамото и краката са мускулите които натоварваш най-много.Но ако си решил да се занимаваш сериозно има много контузий.Разтягал съм колянни връзки, лакета ме болеше много често и още доста такива досадни работи.Дано да съм помогнал

по здрави

Препоръчани продукти
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1