Ако може малко помощ

ludiaBG

31.08.06
10:14

Тренирам от 6 месеца някаде и сега сам решил да си купя някакви хранителни добавки например Протеин Pro God !!! Ако Pro Gold не е добар според вас кажете си мнението какъв протеин да си зема и на коя фирма !!!

Висок съм 170
Тежа 72 кг

Nikito1

31.08.06
10:36

http://www.bb-team.org/forum/viewtopic.php?t=13718

Ето сам да видиш дали про голд е добър.Ами какво да ти кажа,протеини ползвам само на нутрим,бих ти препоръчал Pure Whey Pro и Hi-Fit,аз съм много доволен от тях,но ти си решаваш

newbie

31.08.06
13:08

Hi-Fit няма смисъл да вземеш , в него има растителен протеин , няма смисъл да даваш пари за растителен протеин ,по-добре яж боб

31.08.06
13:34

100% whey на Optimum nutrition, Pure Whey на Champion Nutrition, скъпи са но пък качествени, по-добре не си взимай бг протеин и не забравяй храната:!:

Nikito1

31.08.06
14:26

[quote author=“newbie”]Hi-Fit няма смисъл да вземеш , в него има растителен протеин , няма смисъл да даваш пари за растителен протеин ,по-добре яж боб

Айде бе,напрао никъв смисъл няма,ползвал ли си го някога,само коментари на сухо да има,стига с теа простотии,нямало смисъл!

Препоръчани продукти
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1