Хранене след 20:00

01.09.06
00:40

Каква храна мога да ям след 20:00 или преди лягане за да не замазнявам?

Протеин, вода, салати разни .... нискокалорични да са по възможност, за да не ти вдигат кръвната захар.

01.09.06
00:51

А ако вечерта си някъде на дискотека или купонче и ще гориш калории? Или това не прави изключение?

Е като се прибереш в 4 часа какво толкова ще ядеш? Не че не ми се е случвало в 4-5 часа да ям яйца след излизане, понеже съм гладен и не мога да заспя, но става рядко  :lol: Както ти казах яйцата не са лош вариант. С малко кисело мляко утоляваш глада и си лягаш. Това ако е много късно де...

JI

01.09.06
08:21

зависи с какъв метаболизам си аз съм некав хибрид смесица между ендо и мезо  и си ям спокойно преди лягание примерно 300 грама извара с едно кисело мляко .

01.09.06
08:27

А в основен период как стои въпроса.Примерно хранене с малко бавни въглехидрати + белтъчини ?

Препоръчани продукти
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1