Разлика между....

RE

01.09.06
15:10

Разликата между Европа и Америка е.....

http://images10.snimka.bg/001144639.jpg

:lol:  :lol:

Nikito1

01.09.06
19:00

Шибани индианци,сигурно средното тегло на американец е колкото двама еропейци :lol:

01.09.06
19:07

Аз до колкото знам по последните проучвания европа е минала северна САЩ по затълстяване а БГ е на 4то място в Европа...

StronG™

01.09.06
20:01

[quote author=”^MaD^”]Аз до колкото знам по последните проучвания европа е минала северна САЩ по затълстяване а БГ е на 4то място в Европа...

това немога да го повярвам :roll:  В Гьрция като бях да не кажа голяма дума ама...... момичетата на 14 години приличат на свине, честно  :roll:  и като са облекли едни потничета над пьп и изобщо не ги боли, че са наредили 4 пласта сланина :evil:

01.09.06
20:32

Луди ли сте ? В Америка има сериозно затлъстяване ! Наистина, страната на дебелаците е тва  :lol:

01.09.06
20:32

[quote author=“StronG™”][quote author=”^MaD^”]Аз до колкото знам по последните проучвания европа е минала северна САЩ по затълстяване а БГ е на 4то място в Европа...

това немога да го повярвам :roll:  В Гьрция като бях да не кажа голяма дума ама...... момичетата на 14 години приличат на свине, честно  :roll:  и като са облекли едни потничета над пьп и изобщо не ги боли, че са наредили 4 пласта сланина :evil:

То и тук ги има такива не само в Гърция много ме дразня некви на свине майки заприличали и сложили късите потници и впитите дънки  :shock:

01.09.06
20:40

Мъжете в България спецялно поддържат телата си много повече отколкото жените според мен

Sourcemag

01.09.06
22:55

в последно време много навлезе тази мода да се тренира вече всеки 3ти “ходи на фитнес” (въпреки че не знаекакво прави там  :lol:  )

StronG™

02.09.06
00:21

[quote author=“Sourcemag”]в последно време много навлезе тази мода да се тренира вече всеки 3ти “ходи на фитнес” (въпреки че не знаекакво прави там  :lol:  )

Да, незнаеш колко си прав  :shock:  Някои момчета просто не само, че си губят времето ами има голяма вероятност да си вредят.Само по начина на изпьлнение на дадено упражнение.... :roll:  Ама спамим яко....

02.09.06
13:04

[quote author=“realityman”]Разликата между Европа и Америка е.....

http://images10.snimka.bg/001144639.jpg

:lol:  :lol:

Бате ти кво искаш с тоя заседнал начин на живот по цел ден ядене в Мак’Доналдс и после по цел ден зад ПЦ-то или пред ТВ-то ....  :wink:

02.09.06
17:47

жените вместо да се гримират по 2 часа може да потичкат половин да си починат още толкова и ще им остане 1 4ас за гримиране ама...

02.09.06
20:13

Абе вие си говорите така ама то не е толкова лесно свалянето. Има хора, които нямат време за толкова тренировки или пък не вярват на диетолозите и т.н. Като станеш на 30 и се връщащ от 10 часов работен ден надали ще ти пука много много дали талията ти е 75см.
Плюс това имам чувството, че в Америка в самата им храна има много химия.

02.09.06
21:38

много е кофти това, преди  20-30 години сигурно 90% от момичетата ( а и момчетата) в училище са се занимавали със някакъв спорт, и то сериозно - питайте майките и бащите си(няма нужда де :) ) почти всички хора на възраст между 40 и 50 години “навремето” са си скъсвали трътките. Едни художествени гимнастики, танци, волейбол и т.н. а си представям днешните лигли на какво ще приличат след 10-15 години

02.09.06
21:42

Темата бе 80 % СПАМ
Почистих спама , придържайте се към темата за да не я заключа

03.09.06
08:30

[quote author=“topDevil”]Абе вие си говорите така ама то не е толкова лесно свалянето. Има хора, които нямат време за толкова тренировки или пък не вярват на диетолозите и т.н. Като станеш на 30 и се връщащ от 10 часов работен ден надали ще ти пука много много дали талията ти е 75см.

Батка те ако са искали да го свалят нито пари им липсват нито нищо ... Просто са си свикнали да гледат дебелаци около тях и не им прави впечатление

03.09.06
11:13

[quote author=“TREVATA”][quote author=“topDevil”]Абе вие си говорите така ама то не е толкова лесно свалянето. Има хора, които нямат време за толкова тренировки или пък не вярват на диетолозите и т.н. Като станеш на 30 и се връщащ от 10 часов работен ден надали ще ти пука много много дали талията ти е 75см.

Батка те ако са искали да го свалят нито пари им липсват нито нищо ... Просто са си свикнали да гледат дебелаци около тях и не им прави впечатление

Има нещо такова.

А по въпроас за химията. Във всяка държава дори и между европейските има МНОГО сериозна разлика в разрешената химия, която се слага в хрананта. Това което слагат в западна Европа не е същото като в Бг например.

Братовчедка ми е в САЩ и доста е напълняла от както е там. Факт. Казва че проблема идва главно от кофти храната и заседналия начин на живот. Наистина яко заседнал явно...
За Европа не знам как стоят нещата но за България съм съгласен, че мъжете повече тренират от жените.

05.09.06
19:00

http://www.metacafe.com/watch/167125/best_way_to_lose_weight/ ето я причината за проблема  :D

Препоръчани продукти
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1