Цени:Направо се побърквам!

Saint

01.09.06
22:55

Направо се побърквам значи разглеждам си аз из интернет за различни продукти и кво виждам Animal Cuts на Universal Nutration за 30$ това в бг пари е 48лв(тук този продукт струва лудите 116лв) за тези пари може би най-доброто което може да се вземе мисля че е Super Cuts III отново на Universal Nutration но това не е всичко проверявам цената точно на този Cuts който при нас в БГ е 50лв на сайта е за смешните 12$ това са 19лв е незнам какво просто да кажа и не е само това за всички други продукти е по същият начин.И се запитвам вече не е ли по евтино за нас като потребители да не се набиваме на тия наши изнудвачи тука по магазините да плащаме за нещо което по принцип  е три пъти по евтино а направо да си ги поръчваме от тези сайтове само не съм наясно как стоят нещата с доставката и колко тя оскапява?!

02.09.06
01:03

и аз сам го забелязал това но са като влеземе вав Евро саиуза ще намалеят донякаде (според мене де)

02.09.06
01:11

надежди надежди . нищо няма да намалее даже напротив ! има една фирма която така прави ти им се обаждаш казваш какво искаш те ти го поръчват и до седмица е тук като си плащаш доставката от US и после доставка дао домът ти ! аз съм от плевен исках да си закупя от тях 5 либри протеин който бяха обявили на 84 лв и ми казаха че доставката ще ми струва 33 лева ! не знам ако съм от софия може и да е по-малко ама 33 лева за доставка не е много зависи какво искаш да си поръчаш . има значение и колко тежи . примерно там предлагат продукти на muscletech i BSN които за мен са най-големите ! cellmass например е 100 лева и ти стига за месец и половина перфектен цикъл си правиш и тежи 1.4 либри което няма и кило ! http://www.nutritiontarget.com/cart/index.php?target=manufacturers&manufacturer_id=83

[quote author=“batspirooo”]надежди надежди . нищо няма да намалее даже напротив ! има една фирма която така прави ти им се обаждаш казваш какво искаш те ти го поръчват и до седмица е тук като си плащаш доставката от US и после доставка дао домът ти ! аз съм от плевен исках да си закупя от тях 5 либри протеин който бяха обявили на 84 лв и ми казаха че доставката ще ми струва 33 лева ! не знам ако съм от софия може и да е по-малко ама 33 лева за доставка не е много зависи какво искаш да си поръчаш . има значение и колко тежи . примерно там предлагат продукти на muscletech i BSN които за мен са най-големите ! cellmass например е 100 лева и ти стига за месец и половина перфектен цикъл си правиш и тежи 1.4 либри което няма и кило ! http://www.nutritiontarget.com/cart/index.php?target=manufacturers&manufacturer_id=83

Стигат за по 20 дена.

02.09.06
17:47

Function: Post-Training/Nighttime Mass & Recovery Activator
Size/Count: 1.41 lbs
Form: Powder
Minimal Cycle Length: 6 weeks
Optimal Cycle Length: 12 weeks
Suggested Cycle Off Length: 4 weeks

както и да го смятам 6 weeks нема как да го изкарам 20 дни !

02.09.06
18:31

Нема я,като не знаеш какво да смяташ..

Servings Per Container: 40

Recommended use on training days:
Serving 1: As a dietary supplement, mix 1 scoop with 4-6oz of cold water or any beverage of your choose immediately following your workout (on an empty stomach). Serving 2: as a dietary supplement, mix 1 scoop with 4-6oz of cold water or any beverage of your choice, 6-8 hours before or after your post-workout serving (on an empty stomach).

Recommended use on non-training days:
Serving 1: As a dietary supplement, mix 1 scoop with 4-6oz of cold water or any beverage of your choice upon waking (on an empty stomach). Serving 2: as a dietary supplement, mix 1 scoop with 4-6oz of cold water or any beverage of your choose, 6-8 hours after your first serving (on an empty stomach).

По 2 дози на ден. 40 дози / 2дози на ден = 20 дена

Това колко време трябва да се взема и за колко стига не са едно и също нещо.

03.09.06
12:03

[quote author=“Saint”]Направо се побърквам значи разглеждам си аз из интернет за различни продукти и кво виждам Animal Cuts на Universal Nutration за 30$ това в бг пари е 48лв(тук този продукт струва лудите 116лв) за тези пари може би най-доброто което може да се вземе мисля че е Super Cuts III отново на Universal Nutration но това не е всичко проверявам цената точно на този Cuts който при нас в БГ е 50лв на сайта е за смешните 12$ това са 19лв е незнам какво просто да кажа и не е само това за всички други продукти е по същият начин.И се запитвам вече не е ли по евтино за нас като потребители да не се набиваме на тия наши изнудвачи тука по магазините да плащаме за нещо което по принцип  е три пъти по евтино а направо да си ги поръчваме от тези сайтове само не съм наясно как стоят нещата с доставката и колко тя оскапява?!

Такава е или осъществяваш благотворителна деиност към М.Милев и компания или като мен си караш  само на храна  :D Все пак и Милев е човек, мерцедеса и тои бензин харчи :lol: 
Колкото до намалението на цените в Евросъюза може само да си мечтаете :) Влезте в някои саит на страна която е вече в Евросъюза и вижте как са цените...

Saint

03.09.06
12:19

Кой е тоя М.Милев?!

Препоръчани продукти
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1