Помощ за качване на кила!

02.09.06
02:33

На 15 години съм,65-66кг,185см...За моя ръст трябва да съм с 20 кила по-тежък,така че почвам да тренирам,но за да не си загубя времето само с блъскане , искам да имам и добра програма за хранене.В момента нищо не тренирам , но играя футбол много често и това може би се брои за спорт..

Е, вие сте!
Предварително ви благодаря! :P

02.09.06
13:52

Ами първо разгледай сайта, и ако ненамериш това което търсиш - тогава пиши.

02.09.06
13:54

[quote author=”<Sza>”]На 15 години съм,65-66кг,185см...За моя ръст трябва да съм с 20 кила по-тежък,така че почвам да тренирам,но за да не си загубя времето само с блъскане , искам да имам и добра програма за хранене.В момента нищо не тренирам , но играя футбол много често и това може би се брои за спорт..

Е, вие сте!

Да ти кажа протеин няма смисал ти не се занимаваш .... Еми освен много месо друг вариан не вижам ... Ма не сам от най-компетентните в тази област  :wink:

02.09.06
15:22

[quote author=”<Sza>”]На 15 години съм,65-66кг,185см...За моя ръст трябва да съм с 20 кила по-тежък,така че почвам да тренирам,но за да не си загубя времето само с блъскане , искам да имам и добра програма за хранене.В момента нищо не тренирам , но играя футбол много често и това може би се брои за спорт..

Е, вие сте!

Разрови се във форума във www.bb-team.org избери си програма наи добре 3 дневен сплит за покачване на маса разрови се във форума за храненето последните 10-15 теми са само за това как да се качват килограми предимно трябва да ядеш ориз,риба,месо,картофи,овесени ядки,боб,леща,фасул,мляко,яйца,извара,кашкавал яж през 3 часа ако имаш пари си земи геинер и трябва да имаш поне 8 часа сън на денонощието.Може да спреш футбола .

02.09.06
15:43

Е не е нужно да спира футбола.

02.09.06
17:00

[quote author=“bobisz”][quote author=”<Sza>”]На 15 години съм,65-66кг,185см...За моя ръст трябва да съм с 20 кила по-тежък,така че почвам да тренирам,но за да не си загубя времето само с блъскане , искам да имам и добра програма за хранене.В момента нищо не тренирам , но играя футбол много често и това може би се брои за спорт..

Е, вие сте!

Разрови се във форума във www.bb-team.org избери си програма наи добре 3 дневен сплит за покачване на маса разрови се във форума за храненето последните 10-15 теми са само за това как да се качват килограми предимно трябва да ядеш ориз,риба,месо,картофи,овесени ядки,боб,леща,фасул,мляко,яйца,извара,кашкавал яж през 3 часа ако имаш пари си земи геинер и трябва да имаш поне 8 часа сън на денонощието.Може да спреш футбола .

Само не разбрах защо да спирам футбола???

02.09.06
17:25

Не го спирай.

02.09.06
20:19

Ако спре футбола ще е по-лесно качването...
иначе грубо казано:
Б:2,2
В:5,5
М:1,0
това е грам на килограм телесно тегло...Въглехидратите са картофите,ориза както каза колегата горе.Гейнър може си вземеш също.Общо взето щом не качваш значи поемаш и изразходваш едно и също количество калории,а за да качаваш трябва да поемаш повече отколкото изразходваш и обратно когато сваляш.Аз съм на мнение,че всеки човек трябва за себе си да разбере на кое как реагира тялото му.След като разбереш това и си прочел достатъчно материали и теми на сайта и си усвоил техниката на изпълнение на упражненията ще знаеш какво да правиш.Аз лично знаех как ми реагира тялото и си правих оптималните хр. и тренировачни програми,базирайки се на прочетеното и чутото.

Saint

02.09.06
20:24

Футбола пречи и аз съм на това мнение прекалено много гори ако искаш да качваш го спри!!!Иначе аз не ти препоръчвам протейн рано е можеби по натам за сега само се храни добре наблягай много на месото,ориза,картофите

02.09.06
20:41

Ма аз футбола го играя за кеф..и напоследък играем по-рядко...така че едва ли горя толкова много

02.09.06
21:04

a8n

Ако спре футбола ще е по-лесно качването...

Е ти да немислиш, че цял ден ше бяга!
Нека си играе момчето, едва ли ше загуби кой знае колко.
А и футбола ще попречи мазнинките да му се лепят.
Ако искаш може да си земеш протеин.
За протеина няма граници. Едва ли би навредил на някого.

по здрави!

EL

07.09.06
08:38

който търси ще намери  :wink:

Препоръчани продукти
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1