Опит за по добро хранене.

03.09.06
11:17

Значи искам да попитам дали така е добре.Като стана сутрин ям 4 супени лъжици орехи разбъркани в 250 гр.прясно или кисело мляко.Отивам да тичам.После към обяд хапвам риба(200-300 гр.+ малко ориз със зеленчуци).След това до края на деня на прясно мляко и белтъци.И да попитам също дали орехите не са много мазни?

eazymoney

03.09.06
11:43

Тичай на гладно за по-добър ефект.. Вместо орехи пробвай с овесени ядки, но и орехи можеш да хапваш от време на време щот са доста полезни.

CR

03.09.06
11:47

и вместо прясно - кисело мляко

03.09.06
20:54

Орехите са страшно мазни,поне намали количеството им !

IceMan

03.09.06
23:40

внимавай с млякото  - ниско калорично,взимаи си верея с калци (не правя реклама) а що се отнася до ядки не мислите ли че мюслито е по-добре?

04.09.06
10:41

Мисля, че ти е добра идеята за режима. Само проблемно ми се ивжда, че млякото има лактоза-бърз въглехидрат. И ако го пиеш на гладно ще ти прави леко проблеми с чистенето. По-добре някакви ядки яж.

[quote author=“The_Champ”]внимавай с млякото  - ниско калорично,взимаи си верея с калци (не правя реклама) а що се отнася до ядки не мислите ли че мюслито е по-добре?

- Няма добри млека с различно химично съдържание. Верея, Данон и т.н. почти едно и също
- Овес е по-добре от мюсли, а още по добре е пшеничен зародиш.

IceMan

04.09.06
18:08

мюслито си рулира !!! а във верея има калций :) дали е вярно отделен въпрос !

diavolo_vam

18.09.06
00:01

По добре тичай на гладно, както казаха защото така гориш мазнините. Вкарай плодове и заленчуци, но внимавай и не яж пролодове късно вечер.

19.09.06
22:51

[quote author=“diavolo_vam”]По добре тичай на гладно, както казаха защото така гориш мазнините. Вкарай плодове и заленчуци, но внимавай и не яж пролодове късно вечер.

Сигурен съм, че искаш да кажеш “не сладки плодове” защото нямам никаква ФАЙДА да се наплюска с 100 кила банани и да си мисли че е направил великото геройство.

diavolo_vam

26.09.06
12:00

Ми нетребва да се ядат сладки плодове късно вечер, бях чул някъде, че те съдържат глюкоза, която организма разгражда доста време.

Препоръчани продукти
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1