Креатин + Протеин

05.09.06
23:15

Значи нямам пари да си купя креатин,протеин,глутамин и всички други глупости...така че мисля да се огранича до тези 2.Гледах цените и фирмите,гледах по отделно как се приемат , ма не мога да събера всичко и да го измъдря,така че моля за малко помощ от някой разбирач,а не от някой ,който ще ми каже 2 думи, 3 емотиконки и т.н.Значи ако може да ми препоръчате протеин и креатин,да ми кажете като са заедно как да ги приемам иии дали ще трябва да правя зареждащо отначало(ако да обяснете ми как).А и да ми кажете по колко килограма да си взема от двете за да свършат горе долу заедно :? Пари нямам много...но сигурно ще мога да събера доста..така че просто ми препоръчайте марки.Между другото имам предвид протеин суроватка , а не млечно-яйчен.

Ако е нужно да знаете на 15 години съм и съм близо 70 кила (бях на море  с лоша храна (т.е. много малко ядох  и свалих няколко килограма и сега бързо ги връщам , така че не съм сигурен точно колко съм :) )
Ако и това е от значение сега почвам тренировки,бях ги спрял за година.
Мерси за вниманието и се извинявам за романа!
ПП:Ако нямате какво да кажете - НЕ ГО КАЗВАЙТЕ!!!

Препоръчани продукти
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1