Търся сериозно занимаващ се с фитнес тип с добро сърце :)

06.09.06
12:25

Малко объркано ми тече мисълта и затова се надявам от всичкото коетоискам да кажа да не стане така, че да не кажа нищо. Значи търся сериозно занимаващ се пич с фитнес или силов спорт. Ходил съм на фитнес сам, ама нещо сам не стават нещата както трябва. Трябва ми някой, който да ме тренира, да се занимава с мен като ме пази, казва къде греша, сменя упражнения ако трябва и да има нерви за всичко това. Някой, който редовно ходи на фитнес, за да знам, че мога да разчитам на него. Не искам да отида в някой фитнес просто, защото инструкторите кога те гледат, кога не, какво ли не съм чувал за некоректно държание. Затова пиша тук, където наистина има запалени по фитнеса, пък току виж се намери и някой от тях, склонни да се занимават с някой начинаещ и да го направят машина :). Както казах ходил съм преди на фитнес сам, но и с познати. Първият от тях се оказа много несериозен и просто го мързи да ходи - няма как да разчитам на такъв човек. Втория ходеше редовно в залата, но е толкова самовлюбен, ама толкова много, че се чудя как изобщо има приятели и му оставих цялата зала, където ходеше той, да си тренира пред което си иска огледало.
Та затова е тази тема - някой сериозно занимаващ се с фитнес има ли тук, който би се захванал да тренира начинаещ с идеята да го направи звяр или с други думи има ли навит който с неговата тренировка да е склонен да намира време и желание да ме тренира и мен?

06.09.06
12:34

[quote author=“KRUPA”]Малко объркано ми тече мисълта и затова се надявам от всичкото коетоискам да кажа да не стане така, че да не кажа нищо. Значи търся сериозно занимаващ се пич с фитнес или силов спорт. Ходил съм на фитнес сам, ама нещо сам не стават нещата както трябва. Трябва ми някой, който да ме тренира, да се занимава с мен като ме пази, казва къде греша, сменя упражнения ако трябва и да има нерви за всичко това. Някой, който редовно ходи на фитнес, за да знам, че мога да разчитам на него. Не искам да отида в някой фитнес просто, защото инструкторите кога те гледат, кога не, какво ли не съм чувал за некоректно държание. Затова пиша тук, където наистина има запалени по фитнеса, пък току виж се намери и някой от тях, склонни да се занимават с някой начинаещ и да го направят машина :). Както казах ходил съм преди на фитнес сам, но и с познати. Първият от тях се оказа много несериозен и просто го мързи да ходи - няма как да разчитам на такъв човек. Втория ходеше редовно в залата, но е толкова самовлюбен, ама толкова много, че се чудя как изобщо има приятели и му оставих цялата зала, където ходеше той, да си тренира пред което си иска огледало.
Та затова е тази тема - някой сериозно занимаващ се с фитнес има ли тук, който би се захванал да тренира начинаещ с идеята да го направи звяр или с други думи има ли навит който с неговата тренировка да е склонен да намира време и желание да ме тренира и мен?

Тоя пич кадето се занимава сериозно със фитнес и който ще те тренира се казва фитнес инструктор където не ми се вярва да те тренира без пари ... а иначе аз в  зала дето тренирах преди имаше един ФИ  който взимаше по 5 лв. на тренировка .

Nikito1

06.09.06
12:38

Ами батка,кажи като за начало от къде си,след това ще е много по-лесно за другите да се опитат да ти помогнат.Ама аз лично обичам сам да си ходя на тренировки,за да се концентрирам по-добре и да не ми пречи никой,но има и хора които обичат да ходят с компания;)

06.09.06
13:10

Търся сериозно занимаващ се с фитнес тип с добро сърце :)

като прочетох тва си помислих че е някой инвеститор който си търси рекламно лице ,да го блъска с АС, и да си рекламира продуктите.... и ми светнаха очите ...ама ..айде по темата:
малко трудно ще намериш човек , който безплатно да се занимава с теб (никъде не става дума за пари) ... аз след 5/6 месеца откакто влязох в залата започнах да си мисля че много знам и почнах да си водя приятелчета като им обяснявах коя машина за кво служи , как се прави...и т.н. .. ама си е адски досадна работа такаче.... някой ще се навие само ако му врътнеш пачка пред него  :P

06.09.06
14:29

Има 2 лоста да задвижиж човек - интереса и страха. :)

06.09.06
14:45

KRUPA, вярно неадекватно ти тече мисълта.

1/ От кой град си?
2/ Колко плащаш?

3 и най-важно/ Ако искаш нещо да се свърши като хората, свърши си го сам.  :wink:

dickhead

06.09.06
20:34

аз много бих искал да си имам едно такова протеже, обаче съм от Сандански. А ти от къде си бе пич?

Малко нахално звучи не мислиш ли? Не бих се занимавал така с непознат. Трябва ти доста напреднал човек който да има време разбира се и за себе си и за теб. Но възможността да намериш е малка.

06.09.06
22:35

Ако предложиш добро заплащане ще можеш да си намериш това което търсиш, и ако си от София де :)

13.09.06
18:00

Ама някои от сайта само дето не ме подгониха с факли да ме изгорят, каква е тази злоба не знам, та при най-малкото и се отприщва...  :roll:

13.09.06
18:09

[quote author=“KRUPA”]Ама някои от сайта само дето не ме подгониха с факли да ме изгорят, каква е тази злоба не знам, та при най-малкото и се отприщва...  :roll:

Ами не се засягай ама това с “добро сърце” мало...двусмислено звучи.Така че се аргументирай точно.Иначе тука има хора където биха могли да ти помогнат :cry:

13.09.06
22:50

Добрите сърца свършиха братле, сиренето е с пари

13.09.06
23:34

[quote author=“ASTOR”]Добрите сърца свършиха братле, сиренето е с пари

Което е изключително жалко и не знам какво сте скочили пари да искате, като да обясниш на човек как да тренира не е чак такава философия, аджеби ти ако си редовен и ходиш в даден час, защо пич-а да не идва с теб и той да прави упражненията които ти правиш. Или хайде не същите уражнения, а същите групи мусклули, пари искате...

13.09.06
23:49

[quote author=“Azazel”][quote author=“ASTOR”]Добрите сърца свършиха братле, сиренето е с пари

Което е изключително жалко и не знам какво сте скочили пари да искате, като да обясниш на човек как да тренира не е чак такава философия, аджеби ти ако си редовен и ходиш в даден час, защо пич-а да не идва с теб и той да прави упражненията които ти правиш. Или хайде не същите уражнения, а същите групи мусклули, пари искате...

мдам и аз тва викам ..... на мен ми е мн приятно като има някой смен и се съветваме некой работи...... друг е въпроса че тва си е партниорство ...... според мен по добре да си намери някой на неговото равнище !!! колко от вас са имали лични трениори пък и средства за такива!!!!!! и пак сте успяли в спорта

FZ

14.09.06
11:48

[quote author=“ASTOR”]Добрите сърца свършиха братле, сиренето е с пари

Така е  :wink:

[quote author=“Azazel”][quote author=“ASTOR”]Добрите сърца свършиха братле, сиренето е с пари

Съгласен!

Skari

14.09.06
18:43

Срещу ПАРИ .... добри сърца колкото искаш  :wink:

14.09.06
19:24

aз не виждам какво ти пречи да ходиш с този “самовлюбен”  приятел .Аз вече на никой не се надявам всичките са мързелиииии:x уговарям  се с някой от залата .

newbie

14.09.06
19:31

аве , земи една програма  и ходи сам , кат ти трябва помощ викни някой в залата и това е , по-добре да се сприятелиш с хората в зала , така винаги е най-добре , свиквай да ходиш сам  и не бъди зависим от твоите приятели

14.09.06
23:19

Дам жалко е .Но това дето иска човека е немислимо без кинти.
Някой да ти седии свети над главата по 18часа на денонощие
Иначе съвети бол

[quote author=“ASTOR”][quote author=“Azazel”][quote author=“ASTOR”]Добрите сърца свършиха братле, сиренето е с пари

Дам жалко е .Но това дето иска човека е немислимо без кинти.
Някой да ти седии свети над главата по 18часа на денонощие
Иначе съвети бол

Аз останах с впечатление, че пича търси човек, които да му помага, само във фитнеса,т.е. по не повече от 1ч и 30мин на ден.

15.09.06
13:13

Момче сайта за какво е? В него има толкова много информация, погледни първите два раздела ТРЕНИРОВКИ и УПРАЖНЕНИЯ. Научи ги и след това ходи да тренираш. Аз така направих и тренирам вече 2 години. Ся с мене тренира един приятел еи такъв като тебе де го марзи да чете и ако не го извикам няма да утиде да тренирам. Защото му било тъпо. И ми вика аз да не съм ненормален да ходя да тренирам сам. Така че си решаваи или ше ходиш сам или няма да тренираш.

16.09.06
10:43

Времето е пари . Живеем в свят който се ръководи от парите , жалко но е истина

[quote author=“PaTriK”]Времето е пари . Живеем в свят който се ръководи от парите , жалко но е истина

Така погледнато фитнеса е само разходи, защото си губим времето в залата, вместо да правим пари, пък и всичките тези добавки и храненето..Откога станахме такива тарикати, че 1ч30мин на ден не можем да прежалим.. Иначе да,времето е пари, но на Уолстриит  :wink:

dickhead

16.09.06
12:19

направо тъжно ми става като я чета тая тема. Гадно ми става от вас чак. Времето е пари, сиревнето е с пари, не знам кво си. Кво ви пречи да се уговаряте примерно с момчето и като сте в залата да му кажете как да тренира и да му давате по някой съвет? Наистина разбирам ако на някой би му било неприятно или не иска, но на пари да го обръщате?

А ти тренирал ли си някои някога въобще че и на всичкото отгоре по време на тренировката ти че даваш мокри акъли :idea:  :?: Като си с добро сърце ходи с него в залата показваи и това е.Тц тц много моралисти тука...

[quote author=“obelka”]А ти тренирал ли си някои някога въобще че и на всичкото отгоре по време на тренировката ти че даваш мокри акъли :idea:  :?: Като си с добро сърце ходи с него в залата показваи и това е.Тц тц много моралисти тука...

моралисти малко, философи много..

П.П. предлагам да се заключи темата

Препоръчани продукти
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1